دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۵
ورزشگاه الریان در انتظار فینال جام امیر قطر

شمارش معکوس برای افتتاح گرانترین ورزشگاه جام جهانی

بیست و شش روز دیگر یکی از ورزشگاه های جام جهانی نیز در قطر افتتاح می شود و به این ترتیب ورزشگاه الریان که پیش از این معرفی شده آماده برگزاری بازی خواهد شد
۱
۰
مردم‌نيوز: ورزشگاه الریان قطر، بیست و شش روز دیگر یعنی در روز هجدهم دسامبر افتتاح خواهد شد و در حالی که کارهای عمرانی مربوط به آن مدت ها پیش به پایان رسیده، آماده برگزاری بازی می شود.
به گزارش طرفداری، به مانند سنت قبل یکی دیگر از ورزشگاه های مربوط به جام جهانی قطر باز هم با برگزاری فینال جام امیر افتتاح خواهد شد.

پس از ورزشگاه های خلیفه، الجنوب و بنیاد، چهارمین ورزشگاهی که افتتاح و وارد چرخه برگزاری مسابقات خواهد شد، همین ورزشگاه الریان خواهد بود که البته روز افتتاح آن یعنی هجدهم دسامبر، روز ملی قطر نام دارد.


بازی بین تیم های السد و العربی است و دومین بازی نهایی در استادیومی تازه تاسیس محسوب می شود. سال گذشته نیز ورزشگاه الجنوب در چنین روزی افتتاح شد و دو تیم السد و الدحیل در فینال جام امیر در آن به میدان رفتند که در نهایت الدحیلی ها توانستند در آن بازی به برتری برسند و جام قهرمانی را بالای سر ببرند.


یکی از مدرن ترین ورزشگاه های قطر برای جام جهانی 2022 استادیوم 55 هزار نفری الریان است که با مشارکت بانک مرکزی قطر، شرکت زنجیره ای الریان مصرف و باشگاه متمول الریان در حال ساخت است. ورزشگاهی با امکانات مدرن سرمایشی همین طور استانداردهای روز دنیا که نمای داخلی آن بیش از 100 میلیون دلار هزینه به دنبال داشت.
 
کد مطلب: 162886
مرجع : طرفداری
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


وطنم پاره ی تنم
Iran, Islamic Republic of
اگر بعضی توطئه های خارجی و شوم که با برنامه ریزی انگلیس استعمارگر و کثیف آن بلا را بر سر ایران و ملتش نازل نمیکرد شاید این استادیوم ها و رفاه و ثروتی که در قطر است الان در ایران بود.

نفرین بر بخت شوم ایران و ایرانی که همواره در طول تاریخ برایش بدترین ها خواسته شد و برایش بدترین ها آمد.
چند رسانه ای