دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲

دشمنی مداوم آمریکا با ایران

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با اشاره به دشمنی مداوم آمریکا با جمهوری اسلامی ایران گفت: این دشمنی هر روز ابعاد جدیدی پیدا می‌کند و کسی نمی‌تواند ادعا کند دشمنی آمریکا تجلی پیدا نکرده است.
۰
دشمنی مداوم آمریکا با ایران
دشمنی مداوم آمریکا با ایران
مردم‌نيوز: سردار محمد فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش بزرگ «من یک سپاهی‌ام» با اشاره به دشمنی مداوم چهل ساله آمریکا با جمهوری اسلامی ایران گفت: این دشمنی هر روز ابعاد جدیدی پیدا می‌کند و کسی نمی‌تواند ادعا کند دشمنی امریکا تجلی پیدا نکرده است.

فدوی در ادامه افزود: اگرچه در 40 سال گذشته شاهد دشمنی آمریکا بوده‌ایم ولی در این مدت انقلاب اسلامی پیشرفت‌های بی‌نظیری داشته است.

وی تاکید کرد: در قران ‌آمده که «خداوند یاور جبهه حق است»، مسلما هر جبهه و کشوری حق باشد پشتوانه‌اش قدرت لایزال الهی است و تمام قدرت‌ کشورهای بزرگ و شیطان بزرگ را نیز جمع کنیم در برابر قدرت خداوند قطره ای در دریا هم به حساب نمی‌آیند.

معاون هماهنگ کننده سپاه یادآور شد: قبل از اینکه انقلاب به پیروزی برسد هیچ کشور کوچکی جرات مقابله با آمریکا را نداشت ولی بعد از پیروزی انقلاب می‌بینیم که جمهوری اسلامی ایران با تمام قدرت در مقابل آمریکا و مستکبران ایستاده است.
کد مطلب: 102029
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای