شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۶

اشتباهی که بازهم تکرار می‌شود!

باشگاه یوونتوس با وجود خلاء‌هایی که در ویترین دستاوردهای مکس آلگری وجود دارد، به دنبال آن است تا قرارداد این مربی ایتالیایی را به مدت 2 فصل دیگر تمدید نماید.
۰
اشتباهی که بازهم تکرار می‌شود!
مردم‌نيوز: با وجود هزینه‌های سرسام آوری که مکس آلگری بر روی دست یوونتوس گذاشت، بانوی پیر باز هم از کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا ناکام ماند، تا در فصلی که رئال مادرید  میز شام بزرگان را ترک کرده بود و بارسلونا خیلی خوش اشتها به نظر نمی‌رسید و دیگر مدعیان همچون پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی و بایرن مونیخ تکلیفشان خیلی زودتر از این‌ها روشن شده بود، یووه باز هم ناکامی دیگری را از خود برجای بگذارد و با کریستیانو رونالدو نیز ناموفق ظاهر شود.

 
یوونتوس حتی در فصل 2018/19  نیز فلسفۀ رفتاری خود را که الگویی موفق به لحاظ تجاری در دنیای فوتبال بود را تغییر داد و روی به بازار پر زرق و برق اروپا آورد تا کریستیانو رونالدو به عنوان سمبل باشگاه در قلۀ ویترین گورخرهای تورین قرار بگیرد و با شعار پیش به سوی فتح اروپا، حسابی جنجال‌ساز شوند!

 اما پایان یووه و آلگری همان چیزی بود که همه از آن می‌ترسیدند! فتح اسکودتو و بازهم اسکودتو! همان همیشگی یووه! کاری که دیگر عملاً در جمع بیانکونری‌ها بدل به یک حفظ سنت شده و کسب آن امتیاز به حساب نخواهد آمد! بلکه با وضع موجود سری‌آ یک وظیفه برای سرمربی آنها خواهد بود، کاری که آلگری این بار در هفتۀ سی و سوم در فاصلۀ 5 هفته مانده به پایان فصل، موفق به انجام وظیفۀ از پیش تعیین‌شده‌اش، شد.


آنیلی مشخصاً برنامه‌ای برای تغییر نیمکت خود ندارد، این مسئله با وجود شکست در پروژۀ کریستیانو در کنار آلگری، دیگر علنی شده است، پیشنهاد تمدید قرارداد به آلگری و افزایش دستمزد این مربی، خود گویای تمام ماجراست؛ آنیلی در تمام این سال‌ها در تمام باشگاه خود تغییرات بزرگی را حاصل کرد، اما هرگز از خود نپرسید که کجای کارش دچار ایراد بوده که لیگ قهرمانان اروپا برایش بدل به یک سراب شده است! 5 قهرمانی در ایتالیا با آلگری فوق‌العاده است، اما 0 قهرمانی با ابرستارگان اروپا با آلگری هم در نوع خود یک فاجعه است! فصلی با توجیه بارسلونا، فصلی دیگر با توجیه رئال مادرید و فصلی به بهانۀ آژاکس جوان و فصل‌های آینده، فرار از واقعیت! آلگری شوالیۀ سوار بر اسب سپید بیانکونری‌ها نیست!
کد مطلب: 102572
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای