شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵
شهردار بزرگترین شهر آمریکا:

ترامپ «دغل‌باز» است

شهردار بزرگترین شهر آمریکا پس از اعلام نامزدی برای انتخابات ۲۰۲۰ و در نخستین روز کمپین انتخاباتی‌اش دونالد ترامپ را «دغل‌باز» خطاب کرد.
۰
ترامپ «دغل‌باز» است
مردم‌نيوز: ­بیل دی بلازیو، شهردار نیویورک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور کشورش را فریبکار توصیف کرد. بیل دی بلازیو نام خود را به فهرست بلند افرادی که تاکنون نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ میلادی اعلام کرده اند، اضافه کرد.
بلازیو اعلام کرد که به عنوان نماینده حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ میلادی نامزد خواهد شد. او نامزدی خود را با انتشار یک ویدیو در میان هوادارانش و خبرنگاران اعلام کرد. وی به سوی مجسمه آزادی رو و اعلام کرد که آمریکا در حال حاضر با «بحران هویت» در خصوص مسئله مهاجرت روبرو است.
شهردار نیویورک گفت: «من او را "فریبکار" می‌خوانم، زیرا شایستگی این لقب را دارد. او یک مرد دغلباز است. ما مردم نیویورک وقتی که یک آدم فریبکار را ببینیم او را می‌شناسیم.»
وی افزود: «من می‌دانم چگونه این فرد را به چالش بکشم. من تمام زندگی او را نظاره کرده و تمام فریبکاری هایش را دیده ام و ما او را شکست خواهیم داد.»
بیل دی بلازیو ۵۸ ساله از سال ۲۰۱۴ میلادی شهردار نیویورک، بزرگترین شهر آمریکا است. شعار تبلیغاتی او در حال حاضر مبارزه برای برداشتن نابرابری‌های درآمدی است.
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در واکنش به صحبت‌های بیل دی بلازیو گفت که مردم نیویورک از او متنفرند! وی با انتشار توئیتی بر روی صفحه شخصی خود نوشت: «دموکرات‌ها یک خوشگل دیگر را به گروه خود اضافه کردند. بیل دی بلازیو که بدترین شهردار در آمریکا در نظر گرفته می‌شود، امروز برای ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرده است. او یک مسخره (جُک) است، اما اگر مالیات زیاد و جنایت را دوست داشته باشید، او انسان مورد علاقه شما خواهد بود. نیویورک از او متنفر است.»

 
کد مطلب: 104796
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای