دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۳

حسن رحیمی: اعزام قهرمانان به مناطق محروم دردی از کشتی دوا نمی‌کند

دارنده مدال‌های طلا، نقره و برنز جهان و برنز المپیک گفت: فدراسیون کشتی اگر قصد استفاده از قهرمانان را دارد تیم ملی را به دست آن‌ها بدهد نه اینکه بخواهد آن‌ها را به مناطق مختلف کشور بفرستد تا به افراد مبتدی کشتی یاد بدهند.
۰
حسن رحیمی: اعزام قهرمانان به مناطق محروم دردی از کشتی دوا نمی‌کند
حسن رحیمی: اعزام قهرمانان به مناطق محروم دردی از کشتی دوا نمی‌کند
مردم‌نيوز: حسن رحیمی درباره دلایل دعوت فدراسیون کشتی از وی و ۷ چهره عنوان‌دار کشتی آزاد ایران برای برگزاری جلسه با ریاست فدراسیون و اینکه آیا در این جلسه شرکت کرده‌ است یا خیر، اظهار کرد: در نامه‌ای که برای ما فرستادند عنوان کردند بیایید و به مناطق عمدتا محروم کشور بروید و مربیگری کنید و این طور مسائل. بنده به شخصه شرایط انجام این کار را ندارم و نمی‌توانم از خانواده‌ام دور شوم تا در نقاط مختلف اردو بگذارم. فعلا شرایطش را ندارم و به همین خاطر نیز در این جلسه شرکت نکردیم. ما مبتدی نیستیم که بخواهیم چنین وظایفی را بر عهده بگیریم. هر کس باید در جایگاه خودش برای رشته‌اش کار کند.
دارنده مدال‌های طلای جهان و برنز المپیک، افزود: مسئولان فدراسیون کشتی اگر واقعا این قصد را دارند که از قهرمانان استفاده کنند در جاهای دیگر مثل تیم ملی بزرگسالان به عنوان سرمربی و مربی استفاده کنند نه اینکه ما را به مناطقی بفرستند که بخواهیم به افراد مبتدی که هیچ چیز از کشتی نمی‌دانند و حتی گارد گرفتن هم بلد نیستند، آموزش کشتی بدهیم. اعزام قهرمانان به مناطق محروم دردی از کشتی دوا نمی‌کند. این پیشنهاد مناسب قهرمانان بزرگی که سال ها برای کشور افتخارآفرینی کرده‌اند نیست و باید از این چهره‌ها در تیم ملی استفاده کنند. در این صورت می‌توانیم در خدمتشان باشیم و به کشتی کمک کنیم.
وی ادامه داد: نمی‌دانم چه تفکری پشت این پیشنهاد بوده است اما اگر واقعا قصد استفاده از قهرمانان را دارند به کمیل قاسمی، مهدی تقوی، احسان لشگری و ... بگویند بیایید متناسب با جایگاهی که دارید در تیم ملی کمک کنید و به برخی دوستان بگویند شما ۱۰-۱۵ سال بوده اید دیگر بس است و نوبت میدان دادن به جوانان است.
آزادکار سابق تیم ملی در پایان درباره ارزیابی خود از عملکرد تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی جهان، گفت: بچه‌ها در مجموع خوب کشتی گرفتند و نمایش خوبی داشتند. درست است یکسری از نفرات خوب سر وزن نرسیدند و نتواستند آنطور که باید کشتی بگیرند اما در مجموع خوب بودند. ما باید سهمیه‌های باقیمانده را بگیریم و امیدوارم در المپیک به بهترین نتیجه برسیم.
کد مطلب: 113547
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای