دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰

اپل؛ همچنان سردمدار بازار تبلت

آمارهای منتشر شده از سه ماهه سوم سال جاری میلادی حاکیست که آیپدهای اپل همچنان سردمدار بازار فروش تبلت در جهان هستند.
۰
اپل؛ همچنان سردمدار بازار تبلت
مردم‌نيوز: تازه ترین آمار و گزارش های منتشر شده از سوی کارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی و آماری (International Data Corporation (IDC نشان می دهد که بازار جهانی فروش تبلت سرانجام در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ میلادی نشانه های حیاتی از خود به نمایش گذاشته و شاهد یک رشد و افزایش ۱.۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده است.
بر اساس جدول زیر، می توان به وضوح دریافت که تبلت های عرضه شده توسط شرکت های اپل، آمازون و سامسونگ به ترتیب موفق شده اند در این بازه زمانی جایگاههای نخست تا سوم رده بندی محبوب ترین و پرفروش ترین تبلت های جهان را از ان خود کنند.
طبق اطلاعات و داده های ذکر شده در جدول بالا که در وب سایت gsmarena آمده است، سهم فروش آیپدهای اپل در سومین فصل ۲۰۱۹، ۱۱.۸ میلیون دستگاه گزارش شده در حالی که این رقم برای مدت مشابه سال قبل، ۹.۷ میلیون دستگاه گزارش و اعلام شده بود. به طور کلی، سهم اپل از بازارهای جهانی فروش تبلت در سال جاری میلادی ۳۱.۴ درصد و در سال ۲۰۱۸، ۲۶.۳ درصد بوده است. رشد فروش آیپدهای اپل در طول یک سال اخیر ۲۱.۸ درصد گزارش شده است.
سهم تبلت های توسعه داده شده توسط آمازون در این بازه زمانی سه ماهه در سال ۲۰۱۹، ۵.۵ میلیون و در ۲۰۱۸، ۴.۴ میلیون دستگاه بوده است. این بدان معناست که در مجموع، آمازون ۱۴.۵ درصد از بازار فروش تبلت در جهان در ۲۰۱۹ و ۱۱.۸ درصد در ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داده است. رشد فروش تبلت های آمازون در طول یک سال اخیر ۲۶.۶ درصد گزارش شده است.
تبلت های سامسونگ در سه ماهه سوم سال جاری میلادی ۴.۶ میلیون و در همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۸، ۵.۴ میلیون از بازار فروش این محصول را از آن خود کرده اند.
کد مطلب: 117047
برچسب ها: اپل
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای