شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱

حرکت معنادار امام‌جمعه شیراز بعد از تهدید منافقین

در حالیکه برخی جریان های ضد انقلاب تهدیداتی را علیه امام جمعه شیراز مطرح کرده بودند، آیت الله دژکام در جریان نماز جمعه شیراز از شلوغ ترین در ورودی وارد محل شد.
۰
حرکت معنادار امام‌جمعه شیراز بعد از تهدید منافقین
مردم‌نيوز: هنگام ورود آیت الله دژکام به محل برگزاری نمازجمعه شیراز، یک نکته برای نمازگزاران و خبرنگاران جلب توجه کرد و آن، ورود امام جمعه شیراز از شلوغ‌ترین در ورودی صحن مطهر شاهچراغ(ع) و سپس، حرکت از بین جمعیت و صفوف نمازگزاران از انتهای مصلی به سمت جایگاه ایراد خطبه بود.

در همین رابطه، روز چهارشنبه از طریق یک منبع آگاه مطلع شدیم که آیت الله دژکام از سوی برخی جریانات ضد انقلاب تهدید شده و حال، ورود بی تکلف امام جمعه شیراز از شلوغ ترین در ورودی صحن مطهر شاهچراغ(ع) در روز جمعه می‌تواند حاوی این پیام باشد که امام جمعه شیراز به تهدیدات مجازی و فیک جریان های ضد انقلابی وقعی ننهاد.

به نوشته مهر؛ گرچه منافقین در دهه ۶۰ تعدادی از مردم را ناجوانمردانه به خاک و خون کشیده و ترور کردند اما ایران اسلامی در دهه ۹۰، از چنان امنیت و اقتداری برخوردار شده است که این تهدیدات، تنها در فضای مجازی امکان طرح دارد و در فضای واقعی و ملموس، می‌توان امام جمعه بود و علیرغم تهدیدات این چنینی راحت در میان مردم قدم گذاشت.
کد مطلب: 120348
مرجع : جهان نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای