سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۲

جهانگیری در منزل یکی از جانباختگان هواپیمای اوکراینی حضور یافت

معاون اول رئیس جمهور در منزل سعید کدخدازاده یکی از جانباختگان سانحه هواپیمای اوکراینی حضور یافت.
۰
جهانگیری در منزل یکی از جانباختگان هواپیمای اوکراینی حضور یافت
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در منزل سعید کدخدازاده یکی از جانباختگان سانحه هواپیمای اوکراینی حضور یافت.
اسحاق جهانگیری عصر امروز (سه شنبه) در دیدار با خانواده سعید کدخدازاده دانشجوی دکتری شیمی آلی که در حادثه هواپیمای اوکراینی جان خود را از دست داد، ضمن تسلیت و ابراز همدردی با این خانواده داغدار، گفت: در این حادثه بسیار تلخ و دردناک، تعداد زیادی از نخبگان و سرمایه‌های بزرگ کشور از دست رفتند.
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه سوال‌های متعددی درباره این حادثه تأسف‌بار وجود دارد، افزود: باید ابعاد مختلف این اتفاق مشخص و جزئیات آن به مردم اطلاع رسانی شود.
جهانگیری ادامه داد: دولت از عمق وجود از این اتفاق تلخ و دردناک متأثر است و هیأتی را با مسئولیت وزیر راه و شهرسازی مأمور کرده است تا هماهنگی‌های لازم برای شناسایی و تحویل پیکرهای جانباختگان این حادثه به خانواده‌هایشان انجام شود.
پدر و مادر و اعضای خانواده این جانباخته حادثه هواپیمای اوکراینی نیز ضمن قدردانی از حضور معاون اول رئیس جمهور، خواستار روشن شدن ابعاد این حادثه و دریافت پاسخ‌های روشن به سوالات مطرح شدند.
پدر سعید کدخدازاده همچنین با اشاره به ویژگی‌ها و خصوصیات فرزند خود، گفت: سعید فرزندی بسیار مؤمن و اهل مطالعه بود و قرار بود چند ماه دیگر دوره دکتری در رشته شیمی آلی را به اتمام برساند.
 
 
کد مطلب: 129588
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای