چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳
وقتی او اسپانیا بود همه چیز ویژه تر بود دلتنگی

مسی برای رقابت رو در رو با کریس رونالدو

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا، معتقد است که دیدارهای الکلاسیکو در زمان حضور کریستیانو رونالدو در رئال مادرید ویژه تر بوده است.
۱
دلتنگی مسی برای رقابت رو در رو با کریس رونالدو
دلتنگی مسی برای رقابت رو در رو با کریس رونالدو
مردم‌نيوز: حضور همزمان لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در رقابت های لالیگا باعث شد که رقابت جذابی بین این دو بازیکن در فاصله سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۸ شکل بگیرد. این دو فوق ستاره در ۱۲ سال اخیر حاکم مطلق در کسب جوایز فردی بوده اند و تنها در سال ۲۰۱۸ بود که لوکا مودریچ جایزه توپ طلا را از آن خود کرد. رونالدو در تابستان ۲۰۱۸ راهی یوونتوس شد و حالا بسیاری از فوتبال دوستان دل شان برای تقابل این دو فوق ستاره تنگ شده است.

فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا حالا در مصاحبه‌ای به صحبت درباره رقابت بین او و کریستیانو رونالدو پرداخته است. لیونل مسی در این باره گفت: " این یک رقابت ویژه بود و فکر می‌کنم که برای همیشه در یادها باقی می‌ماند چراکه سالها به طول انجامید و فکر می کنم که حفظ چنین سطحی برای سالهای طولانی امری سخت و دشوار است. علاوه بر این ما در تیم هایی بازی می کردیم که انتظارات از ما فراوان بود؛ یعنی رئال مادرید و بارسلونا که دو تیم برتر جهان هستند.

رقابت بین ما دو نفر از نظر فردی برای مان خوب بود. همچنین فکر می کنم که این امر برای هواداران نیز سرگرم کننده بود. حتی فکر می‌کنم که این موضوع نه تنها برای هواداران بارسلونا و رئال مادرید بلکه برای هواداران فوتبال در دنیا نیز جذاب بود."
 
مسی در ادامه گفت: " بدیهی است که وقتی کریستیانو در رئال مادرید بود رقابت های الکلاسیکو ویژه تر بود. بازی برابر رئال مادرید همیشه معنای خاص و ویژه ای می دهد اما وقتی کریستیانو در آنجا بود، این مسابقه بسیار ویژه تر بود. رئال مادرید حالا این مرحله را پشت سر گذاشته است؛ اتفاقی که برای ما نیز رخ داده بود. حالا باید تنها رو به جلو نگاه کرد."
کد مطلب: 129727
مرجع : ورش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای