شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۴

مستند زندگی شهید قاسم سلیمانی تولید می شود

معاون فرهنگی حوزه هنری کودک و نوجوان از تولید مستندی با موضوع شهید حاج قاسم سلیمانی و نحوه ارتباط مهربانانه و عاطفی این شهید بزرگوار با کودکان و نوجوانان خبر داد.
۰
مستند زندگی شهید قاسم سلیمانی تولید می شود
مردم‌نيوز : حمید حسین زاده با اشاره به جزئیات این مستند، گفت: یکی از وجوه شخصیتی شهید حاج قاسم سلیمانی، نحوه ارتباط عاطفی، دلی و پدرانه با کودکان است.

وی افزود: این نگاه عاطفی و مهربانانه، البته دو سویه بوده است، یعنی هم ارتباط ایشان با کودکان و به ویژه فرزندان شهدای مدافع حرم و هم نگاهی که این کودکان به سردار آسمانی داشتند، بسیار ویژه و یکی از وجوه ماندگار شخصیت این شهید بوده که ضروری است به آن پرداخته شود.

حسین زاده ادامه داد: هر تصویری که گویای رشادت، دلیری و شخصیت متمایز شهید سلیمانی است باید ثبت و برای نسل آینده به یادگار بماند تا گواهی باشد بر این که یک قهرمان ملی و بین المللی چگونه به این جایگاه دست می یابد و چگونه شخصیتی این گونه محبوب دل ها می شود.

معاون فرهنگی حوزه هنری کودک و نوجوان افزود: این مستند که قرار است در ۲۰ دقیقه تولید شود، در مرحله پیش تولید قرار دارد و به زودی تصویربرداری آن آغاز خواهد شد.

 وی گفت: لوکیشن های اصلی این مستند در تهران و کرمان خواهد بود و کارگردانی آن را بهنام بهادری برعهده دارد و مدیر فیلم برداری محمد افشاری است.

 حسین زاده در خاتمه گفت: این مستند نخستین بار در هفته هنر انقلاب اسلامی به نمایش در می آید و نمایش های تلویزیونی خواهد داشت.
کد مطلب: 131313
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای