سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸

پرسپولیس هت‌تریک می‌کند یا آبادان دبل؟

تیم فوتبال پرسپولیس در دو نبرد این فصل خود برابر صنعت نفت با نتایج مشابه موفق به پیروزی شد.
۰
پرسپولیس هت‌تریک می‌کند یا آبادان دبل؟
پرسپولیس هت‌تریک می‌کند یا آبادان دبل؟
مردم‌نيوز: تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران باید روز شنبه در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم بروند. این دو تیم در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر برابر هم قرار گرفتند که آن دیدار را تیم پرسپولیس با تک گل محمدحسین کنعانی زادگان از راه دور موفق به پیروزی شد، گلی که البته شادی‌اش  بسیار جنجالی ‌تر و موجبات ناراحتی هم استان‌های این بازیکن یعنی مردم خوزستان را فراهم کرد.
 
این دو تیم در ورزشگاه آزادی یک دیدار دیگر را نیز برگزار کردند، که در آن دیدار نیز تیم پرسپولیس موفق شد با تک گل مهدی ترابی به پیروزی برسد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. این بازی‌ها در زمان حضور کالدرون و اسکوچیچ روی نیمکت دو تیم انجام شدند که کالدرون در نیم‌فصل از پرسپولیس رفت و دراگان اسکوچیچ نیز اکنون به دلایل شخصی ساز جدایی کوک کرده است.
نکته دیگر دیدار آبادانی‌ها با یک تیم تحت هدایت گل‌محمدی است، یحیی گل‌محمدی که در نیم‌فصل اول با شهرخودرو در لیگ حضور داشت، در دیدار تیم سابقش برابر صنعت نفت آبادان در مشهد شکست خورد و به همین دلیل انگیزه زیادی برای شکست دوباره تیم تحت هدایت گل‌محمدی خواهند داشت. روز شنبه این دیدار در آبادان برگزار می‌شود و باید دید پرسپولیس برابر نفت هت‌تریک می‌کند، صنعت برابر یحیی دبل و یا تساوی حاصل کار دو تیم خواهد بود.
کد مطلب: 132010
مرجع : ورش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای