سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۱

نگاه مسئولان به خارج از مرزها نباشد

فرمانده نیروی انتظامی گفت: مردم از مسئولان می‌خواهند که روی پای خود بایستند و به توانمندی‌های خود اتکا کنند و نگاهشان به خارج از مرزها نباشد.
۰
مردم‌نيوز:مردم عزیز ایران از ساعات اولیه و حتی زودتر از ساعت اعلام شده برای راهپیمایی ۲۲ بهمن به خیابان‌ها آمدند و با شکوه تر از ۴۰ سال گذشته، در راهپیمایی حضور پیدا کردند.

وی افزود: مردم با حضور در خیابان‌ها با آرمان‌های حضرت امام (ره) و تدابیر رهبر معظم انقلاب بیعت و ثابت کردند که در مقابل ابرقدرت‌ها و زورگویان ایستادگی می‌کنند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: همزمان با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی، مردم شهیدپرور ایران یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی داشتند.

وی افزود: مردم و مسئولان باید با یکدیگر وحدت داشته و مسئولان بدانند که باید زیر چتر ولایت خدمتگزار باشند.

سردار اشتری گفت: مردم از مسئولان می‌خواهند که روی پای خود بایستند و به توانمندی‌های خود اتکا کنند و نگاهشان به خارج از مرزها نباشد.

وی با بیان اینکه نگاهمان باید به جوانان و مردم عزیز کشور خودمان باشد، گفت: در تمام مراحل انقلاب موفقیت‌های خوبی داشته‌ایم، چرا که بر روی پای خود ایستاده‌ایم و به توان داخل اتکا کرده‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: طبق آماری که از سراسر کشور گرفته‌ام، تاکنون هیچ مشکل امنیتی نداشته‌ایم و وضعیت بسیار خوبی در سراسر کشور گزارش شده است.

وی در پایان از حضور مردم تشکر کرد و گفت: مردم همانند سال‌های قبل همکاری بسیار خوبی با نیروهای انتظامی داشته‌اند.
کد مطلب: 133585
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای