چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۱
سعودی ها کرونا را به گردن قطری ها انداختند!

قطر برای ضربه زدن به چشم انداز 2030 ،کرونا را تولید کرد!

به نظر می رسد شکست چشم انداز 2030 بن سلمان بر کسی پوشیده نیست و به نظر می رسد رسانه های وی برای توجیه این شکست به چپ و راست می زنند.
۱
قطر برای ضربه زدن به چشم انداز 2030 ،کرونا را تولید کرد!
مردم‌نيوز:نورا المطیری نویسنده سعودی نیز قطر را به تولید ویروس کرونا و انتشار آن و پرداخت میلیاردها دلار برای تولید ان جهت هدف قرار دادن چشم انداز بن سلمان متهم کرد.

این نویسنده سعودی در صفحه خود در توییتر نوشت : دوحه میلیاردها دلار برای تولید این ویروس ترسناک در چین جهت هدف قرار دادن سال 2020 که زمینه ای برای آغاز تحقق چشم انداز عربستان در 2030 و اکسپو 2020 دبی و پایان امپراطوری عثمانی (ترکیه) و تحقق توافق ریاض و برقراری صلح در خاورمیانه هزینه کرده و کرونا را فرجام نیکی برای قطر و ترکیه می داند.

تاکنون 14 میلیون نفر به مطلب المطیری واکنش نشان دادند و هر یک از هوادارن قطر و هواداران عربستان اتهاماتی به یکدیگر می زدند برخی از توییت کنندگان این نویسنده سعودی و تحلیلش را به باد تمسخر گرفتند.

صرف نظر از پیام هایی که درباره محمد بن سلمان ، محمد بن زاید ،قطر و ترکیه بود، بیشتر توییت کنندگان از چشم انداز 2030 محمد بن سلمان دفاع کردند و کسانی که از ان انتقاد کردند آن را شکست خورده دانسته و به دنبال دلائل ناکامی آن بودند و هر یک جنگ های این 4 کشور عربی در کشورهای همسایه سوریه و یمن را عامل ان دانستند.

برخی نیز معتقدند برای بن سلمان بهتر بود کرونا را در عربستان انتشار دهد تا شکست چشم اندازش و شکست در جنگ یمن را توجیه کند و سرپوش مناسبی برعقب نشینی خود از جنگ بگذارد.

العالم
کد مطلب: 135840
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای