پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲
در نشست نماینده های AFC در زوریخ چه گذشت

فیفا در یک قدمی لغو بازی های ملی

دو مرحله مذاکرات پشت درهای بسته با مقامات اجرایی فدراسیون جهانی در زوریخ می تواند به لغو بازی های ملی فروردین ماه در قاره آسیا منجر شود.
۰
فیفا در یک قدمی لغو بازی های ملی
مردمنیوز:بحران کروناویروس به حدی جدی شد که نماینده های ای اف سی با سفر به مقر فدراسیون جهانی فوتبال در زوریخ سوئیس روز گذشته دو مرحله مذاکرات مفصل با مقامات اجرایی فیفا در خصوص برگزاری بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 در قاره کهن برگزار کردند.


در شرایطی که این روزها مدام خبرهایی در خصوص لغو یا تعویق رقابت های مهم باشگاهی در قاره های مختلف برای مبارزه با کروناویروس به گوش می رسد پیچیده شدن وضعیت در بسیاری از کشورها برگزاری بازی های ملی فروردین ماه 99 را در هاله ای از ابهام قرار داد تا جایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در صدد برآمد تا هرچه سریع تر راهی برای این معضل پیدا کند.


رسانه های مطرح کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله در قطر، امارات و عربستان با انتشار گزارش هایی از منابع موثق خود در AFC مدعی شدند بعد از مذاکرات دیروز در زوریخ تا ساعاتی آینده فیفا در بیانیه ای رسمی بازی های ملی فروردین ماه را لغو و به تاریخی دیگر موکول خواهد کرد، تصمیمی که می تواند برپایی اردوهای آماده سازی ملی در کشورهای مختلف قاره آسیا را تحت الشعاع قرار دهد.
ورزش سه
کد مطلب: 135949
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای