جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۶

ورودی‌های شهر رامسر برای پیشگیری از شیوع کرونا بسته شد

فرماندار رامسر از بسته شدن ورودی شهر رامسر خبر داد و گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی از ورود مسافران به شهرستان رامسر جلوگیری خواهد شد.
۰
ورودی‌های شهر رامسر برای پیشگیری از شیوع کرونا بسته شد
مردم‌نيوز:محمد آزاد از بسته شدن ورودی شهر رامسر خبر داد و گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی از ورود مسافران به شهرستان رامسر جلوگیری خواهد شد.

وی افزود: از مردم سراسر کشور می‌خواهیم به این شهرستان سفر نکنند چرا که از ورود آنان در ورودی شهرستان جلوگیری خواهد شد.

فرماندار رامسر در این باره تصریح کرد: در پی سفر روز گذشته استاندار مازندران به رامسر و دستور وی در خصوص کنترل ویروس کرونا، طی هماهنگی با فرمانداران تنکابن و عباس‌آباد از دقایقی پیش ورودی شهرستان رامسر بسته شد.

آزاد افزود: قرار است این طرح تا عصر فردا جمعه ادامه داشته باشد و در صورتی که نتیجه مورد قبول مقامات استانی قرار گیرد به طور دائم تا رفع کامل مشکلات شیوع ویرس کرونا اجرای آن ادامه خواهد یافت.

فرماندار رامسر با بیان اینکه مازندران به عنوان ورودی استان گیلان محسوب می شود، گفت: این اقدام علاوه بر قرنطیینه شهر رامسر، باعث جلوگیری از ورود مسافران غیر بومی به استان مازندران می شود.

وی از همه مسافران غیربومی از سراسر کشور خواست از تردد در این محور خودداری کنند چرا که نه تنها از عبور آنان به شهرستان رامسر جلوگیری می‌شود بلکه در طول مسیر هم هیچ امکاناتی برای اقامت آنان وجود ندارد.

در این زمینه استاندار مازندران گفت: براساس تصمیم ستاد جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در استان مازندران در ورودی‌های استان مازندران از ورود خودروهای پلاک شهرهای درگیر کرونا به مازندران جلوگیری می شود.

احمد حسین زادگان اظهار کرد: با توجه به اینکه تعطیلات مربوط به بحران کرونا برای ماندن در منزل است به هیچ وجه اجازه ورودی خودرو با پلاک‌های غیرمازندران را به استان نمی دهیم.

وی ادامه داد: اجاره ویلا و سوئیت و خانه مسافر در مازندران تا اطلاع ثانوی ممنوع است و هتل‌ها و رستوران‌ها هم باید تعطیل شوند تا بتوانیم این بحران را مدیریت کنیم.

حسین‌زادگان گفت: ضدعفونی کردن شهرها به صورت مستمر توسط سپاه و شهرداری‌ها در حال انجام است.


فارس
کد مطلب: 135958
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای