دوشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۶

آمریکا مانع مبارزه با کرونا

وزیر امور خارجه ایران ضمن تقدیر از درخواست‌های جامعه بین‌الملل برای لغو تحریم‌های آمریکا علیه تهران، واشنگتن را مانعی در مسیر مقابله با کرونا توصیف کرد.
۰
آمریکا مانع مبارزه با کرونا
مردم‌نيوز:
«محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در پیامی توییتری ضمن انتقاد از تحریم‌های غیرقانونی آمریکا علیه ایران تصریح کرد که واشنگتن مانعی در مسیر مقابله با ویروس «کرونا» است.
وزیر خارجه ایران ضمن تقدیر از مقام‌های بین‌المللی به دلیل درخواست از واشنگتن برای لغو تحریم‌های ایران در پی شیوع ویروس کووید-19 گفت:" مردم ایران به کارزار روزافزون جهانی دولت‌ها و رهبران جامعه مدنی که خواهان برداشته شدن تحریم‌های غیرقانونی ایالات متحده هستند، ارج می‌نهند.ایالات متحده گوش شنوایی ندارد و مانع مبارزه جهانی با کووید۱۹ است. تنها راه چاره: با مجازات جمعی (مردم ایران) توسط ایالات متحده، مقابله کنید. این الزامی اخلاقی و عملگرایانه است."
العالم
نظریه: وزارت خارجه در میدان مبارزه با کرونا در بخش بین الملل فعال است و به دنبال تسهیل راه های ورود کالاهای مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس منحوس است. امید است دیگر بخش های کشور که وظیفه مبارزه با کرونا را دارند منتظر نتایج به بار نشستن تلاش های وزارت خارجه نمانده که هم اکنون نیز این گونه است و با اعتماد کردن به نیروها و توانمندی های داخلی و بیشتر میدان دادن به نیروی انسانی مومن و دلسوز و شایسته و تلاشگر، مبارزه با کرونا سریعتر،وسیعتر و جدی تر از وضعیت فعلی پیش برود.
 
کد مطلب: 137035
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای