سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۶

آخرین وضعیت ترمیم رتبه بندی فرهنگیان

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: ترمیم رتبه‌بندی معلمان برای تصویب به دولت ارائه شده است و در کمیسیون‌های دولت در حال بررسی است.
۴
۰
آخرین وضعیت ترمیم رتبه بندی فرهنگیان
مردم‌نيوز:به نقل از فارس، علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در خصوص آخرین وضعیت ترمیم رتبه‌بندی معلمان، اظهار کرد: در ماده 8 مصوبه پارسال دولت درباره رتبه‌بندی معلمان اشاره شده است هرگونه تغییر در مفاد مصوبه باید به تأیید کارگروه متشکل از وزارت آموزش و پرورش، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی برسد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه می‌خواهیم در قالب رتبه‌بندی و رتبه‌های حرفه‌ای، فوق‌العاده ویژه هم برای معلمان تعریف کنیم که متناسب با آنها، پرداخت شود، تغییر در جداول محسوب می‌شود.

الهیار ترکمن اضافه کرد: نظر سازمان برنامه و بودجه و نظر سازمان اداری و استخدامی اخذ شده است تا بتوانیم مجوز دولت را بگیریم و ابلاغ کنیم؛ در حال حاضر به دولت اعلام شده است و در حال بررسی در کمیسیون‌های دولت است.

وی در خصوص زمان صدور احکام رتبه‌بندی با بیان اینکه اعتبار آن در بودجه دیده شده است، گفت: باید مجوز برقراری آن را بگیریم ولی هر زمان که اجرا کنیم، تاریخ اعمال آن از اول فروردین 99 است.
کد مطلب: 143227
مرجع : اقتصاد آنلاین
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
بشنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو. ولی باوووووووووووووووووووووررررررنکننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
الی
Iran, Islamic Republic of
دروغگو ها
حسن
Iran, Islamic Republic of
خداخیردهدآقای ترکمن ودست اندرکاران محترم
Iran, Islamic Republic of
اللهیار ترکمن از خدا شرم نداری
چند رسانه ای