شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۸

اینتر علاقه‌مند به جذب اومتیتی

مدافع فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا در لیست خریدهای تابستانی باشگاه اینتر قرار دارد.
۰
اینتر علاقه‌مند به جذب اومتیتی
مردم‌نيوز: نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا با انتشار گزارشی مدعی شد، باشگاه اینتر نسبت به خدمت گرفتن ساموئل اومتیتی از بارسلونا در تابستان پیش‌رو علاقه‌مند است، این در حالی است که شایعه جدایی این مدافع فرانسوی از جمع آبی‌واناری‌ها در پایان فصل مطرح شده است.

بر اساس این گزارش، باشگاه بارسلونا که به مانند دیگر باشگاه‌های اروپایی از شیوع ویروس کرونا ضربه مالی خورده است، برای سبک کردن دستمزدهای پرداختی به بازیکنانش، تصمیم به قطع همکاری با چند بازیکنش در پایان فصل گرفته که یکی از آنها اومتینی 26 ساله است.

گفته می‌شود مذاکراتی بین دو باشگاه بارسلونا و اینتر در جریان است که در صورت پیوستن لائوتارو مارتینس به جمع آبی‌واناری‌ها، باشگاه اینتر بتواند در معامله‌ای مجزا این  مدافع فرانسوی را در ازای 30 میلیون یورو به خدمت بگیرد.

این مدافع 26 ساله در تابستان 2016 با قراردادی به ارزش 25 میلیون یورو از لیون به بارسلونا پیوست و تاکنون در 114 بازی از رقابت‌های مختلف برای کاتالان‌ها به میدان رفته است.

اومتیتی تاکنون دو قهرمانی در لالیگا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و دو قهرمانی در سوپرجام اسپانیا را با بارسلونا تجربه کرده اس
کد مطلب: 143776
مرجع : تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای