چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸

دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با روسای ۸۰ اندیشکده کشور

رئیس حوزه ریاست مجلس از برگزاری نشست قالیباف با روسای ۸۰ اندیشکده با هدف استفاده حداکثری از ظرفیت جامعه دانشگاهی خبر داد.
۰
دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با روسای ۸۰ اندیشکده کشور
مردم‌نيوز:
بابک نگاهداری  مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از برگزاری نشست رئیس مجلس شورای اسلامی با ۸۰ اندیشکده با هدف استفاده از ظرفیت جامعه علمی کشور جهت همکاری با کمیسیون‌ها و مرکز پژوهش‌های مجلس خبر داد.
نگاهداری با اعلام خبر برگزاری نشست محمدباقر قالیباف با ۸۰ اندیشکده که فردا (چهارشنبه ۱۱ تیرماه) در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود، درباره هدف از برگزاری این نشست گفت: ریاست مجلس شورای اسلامی بر ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت جامعه دانشگاهی و اندیشگاهی تاکید ویژه دارد، در همین راستا نشست فردا، آغازی برای نهادینه کردن این مهم در مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این نشست با هدف بهره مندی از مجموعه دیدگاه ها، پیشنهادات و نظرات این ۸۰ اندیشکده درخصوص اداره کشور در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.
او یادآور شد: این تنها نشستی نخواهد بود که با جامعه علمی کشور برگزار می‌شود، بلکه آغازی برای بهره مندی از نظرات روسای دانشگاه ها، علما، دانشجویان و طلاب خواهد بود که آن را به طور جدی دنبال خواهیم کرد.
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قرار بر این شده است که نهادینه کردن این امر در مجلس تنها محدود به برگزاری نشست نباشد، کما اینکه از ظرفیت جامعه علمی کشور به صورت معین برای اداره کمیسیون‌ها و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بیش از گذشته بهره‌مند خواهیم شد.
 
کد مطلب: 148097
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای