يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۳

نتایج قرعه کشی سایپا (یکشنبه ۵ مرداد)

قرعه کشی سایپا مرداد انجام شد. نتایج قرعه کشی جدید سایپا ساینا کوئیک شاهین به زودی اعلام می شود و اسامی برندگان قرعه کشی سایپا از طریق همین سایت اعلام می شود. نتایج قرعه کشی سایپا بر اساس کدملی نیز اعلام می شود.
۲
نتایج قرعه کشی سایپا (یکشنبه ۵ مرداد)
مردم‌نيوز:در طرح پیش فروش سایپا سه خودروی ساینا کوئیک و شاهین در سبد عرضه قرار داشتند و اسامی برندگان خودروهای ساینا شاهین و کوئیک به تفکیک در خبر زیر آورده می شود.
طرح فروش اینترنتی سایپا از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۹ تیرماه ۹۹ شروع شد و متقاضیان ۴ روز فرصت داشتند تا با مراجعه به پرتال اینترنتی شرکت سایپا نسبت به خرید خودرو اقدام کنند. در ادامه جزئیات بیشتر از طرح جدید فروش اینترنتی سایپا را را بخوانید.
سایپا در طرح فروش جدید خود، مشارکت در تولید را برای عرضه محصولاتش در نظر گرفته است. در بخشنامه فروش سایپا سود مشارکت ۶ و ۶٫۵ درصدی ذکر شده و همچنین سود انصراف ۳ و ۳٫۵ درصد تعیین گردیده است.
قرعه کشی طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، ساعت ۱۰ صبح دیروز (شنبه) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی و اصحاب رسانه، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
در این مراسم ۱۲ هزار نفر منتخب طرح مشارکت در تولید مشخص و ۶ هزار نفر نیز به عنوان فهرست رزرو تعیین شدند تا در صورت انصراف یا عدم واریز وجه منتخبان اصلی، جایگزین آن‌ها شوند.
 

نتایج قرعه کشی سایپا امروز ظهر از طریق همین سایت اعلام می شود. برای دیدن نتایج قرعه کشی سایپا اینجا کلیک کنید.

 
اسامی منتخب برای ثبت نام نهایی سه محصول عرضه شده در طرح طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، ساعت ۱۲ ظهر یکشنبه اعلام خواهد شد.
گفتنی است، در طرح جدید عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا سه خودرو شاهین، کوییک اس و ساینا اس برای عرضه به مشتریان در نظر گرفته شده بود.
بنابر آمار‌های اعلام شده در مراسم قرعه کشی از بین ۱۲۳ هزار و ۸۳۹ متقاضی که در طرح مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا ثبت نام کرده اند، ۴۳ هزار و ۵۲۰ نفر محصول شاهین، ۴۹ هزار و ۴۷۴ نفر محصول کوییک. اس و ۳۰ هزار و ۸۴۵ نفر محصول ساینا اس را انتخاب کرده اند.
 
نوع خودرو تعداد متقاضیان تعداد ظرفیت ظرفیت رزرو
شاهین ۴۳.۵۲۰ ۴۰۰۰ ۲۰۰۰
ساینا s ۳۰.۸۴۵ ۵۰۰۰ ۲۵۰۰
کوییک s ۴۹.۴۷۴ ۳۰۰۰ ۱۵۰۰
 
برای این طرح فروش ۱۲ هزار خودرو شامل ۴ هزار دستگاه شاهین، ۳ هزار دستگاه کوییک اس و  ۵هزار دستگاه ساینا اس در نظر گرفته شده بود.
اسامی منتخب طرح مشارکت در تولید محصولات سایپا پس از تائید نهایی توسط نهاد‌های نظارتی در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر و پیامک اطلاع‌رسانی نیز به شماره تلفن همراه اعلام شده توسط منتخبان ارسال خواهد شد.
مجید باقری، قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش در مراسم قرعه کشی محصولات سایپا در طرح پیش فروش مشارکتی گفت: از شهریورماه ۱۸ محصول گروه خودروسازی سایپا به روز خواهد شد و از این پس هیچ محصولی تعهد معوق نداشته و همه محصولات بر اساس تاریخ درج شده در دعوتنامه تحویل خریداران خواهد شد.
او همچنین از تولید ساینا اس پس از عید غدیر خبر داد و افزود: با تولید این خودرو در زمان پیش بینی شده بدون شک عرضه این خودرو زودتر از زمان پیش بینی شده آغاز خواهد شد.
باقری با اشاره به عرضه سه محصول جدید گروه خودروسازی سایپا در این طرح گفت: در طرح جدید عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا، سه خودرو شاهین، کوییک اس و ساینا اس برای عرضه به مشتریان در نظر گرفته شد که در این طرح از میان ۱۲۷ هزار و ۷۱ نفر موفق به ثبت نام شدند و پس از صلاحیت سنجی و حذف سه هزار و ۲۳۲ نفر، ۱۲۳ هزار و ۸۳۹ متقاضی حایز شرایط شناخته و در قرعه کشی شرکت داده شدند.
 
کد مطلب: 150728
مرجع : اقتصاد قطعه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای