يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۴

واکنش استیلی به پوکر قهرمانی پرسپولیس

هافبک پیشین پرسپولیس معتقد است که بازیکنان و کادر فنی این تیم با شایستگی چهارمین قهرمانی پیاپی سرخ پوشان در لیگ برتر را رقم زدند.
۰
واکنش استیلی به پوکر قهرمانی پرسپولیس
واکنش استیلی به پوکر قهرمانی پرسپولیس
مردم‌نيوز: حمید استیلی که در دهه هفتاد همچنین آغاز دهه هشتاد و نخستین قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران یکی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس بود در خصوص کسب چهارمین قهرمانی و پوکر سرخپوشان گفت: مسیر موفقیت پرسپولیس در لیگ برتر با تلاش های برانکو آغاز شد و دیدیم که در این سال ها پرسپولیس چه کیفیت بالایی را از خودش نشان داد تا با اقتدار و شایستگی قهرمان لیگ برتر و مسابقات جام حذفی شود. با این وجود کسب چهارمین عنوان پیاپی قهرمانی با حضور یحیی گل محمدی در این فصل کار بزرگی بود و سرخپوشان با شایستگی توانستند این موفقیت را رقم بزنند. در واقع یحیی راه برانکو را به خوبی ادامه داد و البته با توجه به توقف مسابقات لیگ کار سختی برای حفظ آمادگی روحی و فنی تیمش داشت.
استیلی اظهار داشت: در فوتبال روز دنیا حفظ انگیزه یک تیم برای استمرار موفقیت کار بسیار سختی است که یحیی گل محمدی ، کریم باقری ، افشین پیروانی و سایر اعضای کادر فنی به بهترین شکل این کار را انجام دادند و حتی توقف مسابقات لیگ هم نتوانست هیچ تغییری در این روند موفق ایجاد کند. به عقیده من کادر فنی و بازیکنان کار بزرگی کردند که هم از نظر فنی و هم از نظر روحی و انگیزشی در بالاترین سطح ممکن کار خودشان را دنبال کردند و با اقتدار و شایستگی چهارمین قهرمانی پیاپی را به هواداران تقدیم کردند. به اعتقاد من نقش کریم باقری در این چهار سال بسیار مهم بوده و توانسته رابطه کادر فنی و بازیکنان را به بهترین شکل تنظیم کند.
هافبک پیشین پرسپولیس گفت: این قهرمانی را به هواداران عزیز و همچنین پیشکسوتان باشگاه بزرگ پرسپولیس همچنین کادر فنی ، کادر مدیریتی و تک تک بازیکنان تبریک می گویم و امیدوارم با حمایت از یحیی گل محمدی و اعضای کادر همچنین حفظ شاکله اصلی تیم برای فصل بعد پرسپولیس همچنان مسیر موفقیت را به خوبی طی کند چرا که ثبات اصلی ترین عامل موفقیت در فوتبال است و پرسپولیس همچنان این امتیاز را نسبت به رقبا دارد که با حفظ استخوان بندی تیم قهرمان در فصل های بعد هم مدعی اول باشد. این تیم می تواند همچنان با حفظ انگیزه در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا هم مسیر موفق خودش را دنبال کند و باعث افتخار هواداران باشد. پرسپولیس در این سال ها مثل همان سال های دهه هفتاد یک شخصیت برنده و پیروز پیدا کرده و اصطلاحا به بردن عادت دارد. این دستاورد کوچکی نیست و می تواند زمینه‌ساز ادامه موفقیت ها باشد.
منبع: تسنیم
کد مطلب: 150750
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای