يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۶

مهدی‌زاده: فوتبالم را مدیون قلعه‌نویی هستم

محمدرضا مهدی‌زاده مدافع تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد که بازی‌های باقی‌مانده در لیگ برتر از جمله بازی با استقلال اندازه یک فینال برای آنها اهمیت دارد.
۰
مهدی‌زاده: فوتبالم را مدیون قلعه‌نویی هستم
مهدی‌زاده: فوتبالم را مدیون قلعه‌نویی هستم
مردم‌نيوز: محمدرضا مهدی‌زاده  در ارتباط با شرایط سپاهان بعد از برد برابر صنعت‌نفت گفت: خوشبختانه وضعیت تیم ما خوب است و با این پیروزی روحیه و انگیزه تیم برای بازی‌های بعدی بیشتر شد. دو، سه هفته بابت نتایجی که گرفتیم روی تیم ما فشار زیادی وجود داشت چون همه از سپاهان توقع برد دارند. خدا را شکر که با این برد به رده دوم جدول آمدیم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.
وی در خصوص گل سه امتیازی‌اش برای سپاهان که در بازی با صنعت‌نفت به ثمر رساند، عنوان کرد: این گل نتیجه زحمات بچه‌ها بود و مهم این بود که سه امتیاز را گرفتیم. من امسال در دو مقطع بدشانسی آوردم، یک بار قبل از تعطیلی لیگ بود که مچم آسیب دید و از میادین دور بودم، قرار بود حتی برابر پرسپولیس هم بازی کنم که آن بازی برگزار نشد. بعد از آن دوباره مصدوم شد ولی تعطیلی بازی‌ها به دلیل بیماری کرونا کمک کرد تا دوباره به شرایط گذشته برگردم و برای تیمم بازی کنم.
مدافع سپاهان در ارتباط با برخی انتقادها که در دو، سه هفته گذشته از امیر قلعه‌نویی صورت گرفت، خاطرنشان کرد: سابقه و کارنامه قلعه‌نویی همه چیز را نشان می‌دهد و نمی‌توان به خاطر یک یا دو بازی از یک مربی انتقاد کرد. کار کردن با مربی بزرگی مثل قلعه‌نویی برای من افتخار است و فوتبالم را مدیون ایشان هستم، امیر خان مرا از داماش در لیگ دسته اول به تراکتور برد و بعد از آن هم به سپاهان آمدم.
مهدی‌زاده در خصوص اینکه هدف آنها در بازی‌های باقی‌مانده چیست تصریح کرد: ما باید در لیگ برتر حتما سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم. الان رقابت بین چند تیم فشرده است و هر بازی برای‌‌مان حکم فینال را دارد، از جمله بازی با استقلال که بسیار مهم است و باید با رقیب مستقیم خودمان روبرو شویم. امیدوارم در لیگ سهمیه بگیریم و در جام حذفی هم قهرمان شویم تا یک جام به هواداران سپاهان هدیه دهیم.
کد مطلب: 150751
مرجع : تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای