سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

فولادی: در مسابقات زون آسیا شرکت می‌کنیم

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون شمشیربازی گفت: بچه‌ها در تلاش هستند تا به اوج آمادگی برسند ولی شانس کمی برای کسب سهمیه داریم.
۰
فولادی: در مسابقات زون آسیا شرکت می‌کنیم
فولادی: در مسابقات زون آسیا شرکت می‌کنیم
مردم‌نيوز: توحیده فولادی، سرپرست نایب رئیسی فدراسیون اظهار داشت: با حفظ سمت به عنوان خزانه‌دار فدراسیون شمشیربازی از اسفند 98 حکم سرپرستی نایب رئیسی بانوان را از رئیس فدراسیون گرفتم. در همان ابتدای کار هم یک دوره اردوی بانوان را در هر سه اسلحه  برگزار کردیم ولی با شیوع کرونا تداخل داشت و نیمه کاره ماند.
وی در خصوص شرایط تمرین‌ بانوان گفت: در حال حاضر بچه‌ها در خانه زیر نظر مربیان و مدیر تیم ملی تمرین می‌کنند و مدیر تیم‌های ملی نیز گزارش‌ها از عملکرد شمشیربازان را ارائه می‌دهد.
سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون شمشیربازی خاطرنشان کرد: یک سری از بچه‌ها تمرین خود را در این مدت ادامه دادند ولی این تمرینات جدی و باشگاهی نیست. در حال حاضر هم مجوز برگزاری اردو را از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت ورزش نداریم.
وی تاکید کرد: در پایان موج اول کرونا نامه‌نگاری‌ها انجام شد و قرار شد اردوی فلوره در ارومیه، اپه در تبریز و سابر در گیلان برگزار شود اما با آغاز موج دوم کرونا این کار انجام نشد.
فولادی در خصوص شانس کسب سهمیه بانوان در مسابقات زون آسیا گفت: بچه‌ها در تلاش هستند تا به اوج آمادگی برسند ولی شانس کمی برای کسب سهمیه داریم. با وجود شانس کم اما حتما در زون آسیا شرکت می‌کنیم.
کد مطلب: 150971
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای