سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰

مردم از دولت، وزرا و تعزیرات نظارت بر بازار رها شده را می‌خواهند

نماینده ساوجبلاغ در مجلس با بیان اینکه مردم از دولت، وزرا و تعزیرات نظارت بر بازار رها شده را می‌خواهند گفت:‌ قوه مجریه باید به صورت جدی وارد میدان شده و با اقدامات عاجل معضلات را رفع کند.
۰
مردم از دولت، وزرا و تعزیرات نظارت بر بازار رها شده را می‌خواهند
مردم‌نيوز:
علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس  شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به افسارگسیختگی قیمت‌ها در بازار اظهار داشت: رئیس جمهور و دولت موظف هستند که نسبت به بازار برنامه‌ای کامل و جامع داشته باشند این در حالی است که قیمت‌ها در بازار ساعتی است و دیگر روزانه و هفتگی تغییر نمی‌کند.
وی با تاکید بر اینکه دولت موظف است که نگرانی و دغدغه مردم را از گرانی افسارگسیخته رفع کند افزود:‌ اگر وزرا و دولتمردان به صورت جدی به وظایف‌شان رسیدگی کرده و از ابزارهای نظارتی خود استفاده کنند قطعا معضلات و مشکلات رفع خواهد شد. 
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تصریح کرد:‌ رئیس جمهور و دولت باید برنامه مشخص و مدونی برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی داشته باشند زیرا التهابات اخیر منجر به آسیب‌ دیدن تعداد زیادی از مردم و خانوارهای مستضعف شده است. 
حدادی از سازمان تعزیرات خواست پاسخگوی عملکردش در نبود نظارت در بازار باشد. ضمن اینکه وزارتخانه‌های صمت، جهاد کشاورزی و وزارت راه هم باید درباره افسارگسیختگی در بازار به مجلس توضیح دهند.
 
کد مطلب: 151011
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای