پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۳

زمان شروع لیگ برتر بسکتبال مشخص شد

از سوی فدراسیون بسکتبال ۲۴ مهرماه به عنوان‌ زمان شروع لیگ برتر اعلام شد.
۰
زمان شروع لیگ برتر بسکتبال مشخص شد
زمان شروع لیگ برتر بسکتبال مشخص شد
مردم‌نيوز: جلسه شورای برنامه ‌ریزی فدراسیون بسکتبال با دعوت از تعدادی از نمایندگان باشگاه ها، روسای هیئت های استانی دارای نماینده در لیگ برتر، نمایندگان بازیکنان تیم ملی بانوان و آقایان، کارشناسان خبره و با حضور اعضای کمیته های مسابقات و داوران، آموزش ومربیان و روابط عمومی امروز چهارشنبه 8 مرداد در محل سالن کنفرانس فدراسیون بسکتبال  برگزار شد.
محور گفتگوهای مطرح شده در جلسه امروز به شرح زیر است:
– بررسی بعضی از مفاد آیین نامه مسابقات
-بررسی پیشنهاد زمان شروع لیگ برتر و لیگ یک ( آقایان بانوان )
-بررسی پیشنهاد تغییر نحوه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در شرایط استثنایی فعلی
-بررسی بسته های پیشنهادی ارائه شده از طرف کارگروه مسابقات برای برگزاری لیگ برتر
اعضای حاضر در این جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در جهت هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات با لحاظ کردن سلامت ورزشکاران، داوران و کادر فنی و با هدف ارتقاء سطح کیفی و کمی مسابقات ارائه کردند.
بر اساس نظر اعضای شورای برنامه ریزی تاریخ شروع لیگ برتر مردان 99/7/24 و لیگ برتر بانوان 99/7/3 و لیگ دسته یک مردان 99/7/4 اعلام شد. مقرر شد در صورت ابلاغ هر گونه دستورالعمل اجرایی توسط ستاد مبارزه با کرونا در مورد تغییر زمان تاریخ های مذکور مجدد تصمیم‌گیری شود. جلسات توجیهی و قرعه کشی مسابقات طی دعوتنامه‌ای به تیم ها اعلام خواهد شد.
ضمن این که نحوه برگزاری مسابقات بسکتبال با اولویت سلامت ورزشکاران، مربیان و داوران و با اخذ نظرات و پیشنهادات مدیران عامل باشگاه ها بررسی و درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.
کد مطلب: 151244
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای