پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۸

سیاست ایران ایجاد منطقه امن است

سخنگوی وزارت امور خارجه با اذعان به اینکه سیاست ایران باعث ایجاد منطقه امن در منطقه و دریای خزر است، گفت: منطقه امن باعث می‌شود همه کشورها از این ظرفیت استفاده کنند.
۰
سیاست ایران ایجاد منطقه امن است
مردم‌نيوز:
سید عباس موسوی عصر امروز نشست خبری هفتگی سخنگو وزارت امور خارجه در سالن اجتماعات منطقه آزاد انزلی با تبریک عید سعید قربان و روز عرفه به همه ملت های مسلمان اظهار کرد: عید قربان و روز عرفه یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان در سرتاسر جهان بوده و امیدوارم پروردگار در این روز برکات ویژه خود را برکات ویژه خود را نازل کرده و انشالله به زودی شاهد ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا در سراسر دنیا باشیم.

وی با اشاره به قدرت منطقه ای جمهوری اسلامی گفت: شعار جمهوری اسلامی همواره ایجاد لزوم نظم و امینت و دوری از تنش زدایی در منطقه است لذا ایران به همه کشورهایی خواستار ایجاد امینت در کشور هستند دست همکاری می دهد زیرا رژیم صیهونیستی از اختلاف ها سو استفاده می کند.
سخنگوی وزارت امور خارجه با اذعان به اینکه سیاست ایران ایجاد منطقه امن در منطقه و دریای خزر است، تصریح کرد: منطقه امن باعث میشه همه کشورها از این ظرفیت استفاده کنند، لذا ایران معتقد است با احترام به حقوق بین الملل و راه های مسالمت آمیز باید اختلاف رفع شود به همین ایران خواستار صلح در منطقه است زیرا به نفع همه کشورها است زیرا قوی تر کردن منطقه با قوی بودن کشورها همراه شود.
 
کد مطلب: 151272
مرجع : مشرق
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای