جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۵

خبر خوش نامجو مطلق برای هواداران استقلال

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی برابر سپاهان برای تیم ما حکم فینال را دارد و به دنبال برد و کسب سه امتیاز هستیم.
۰
خبر خوش نامجو مطلق برای هواداران استقلال
مردم‌نيوز:مجید نامجو مطلق مربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان اصفهان اظهار داشت:

    مجیدی از اینکه در نشست حضور پیدا نکرد عذر خواهی کرد، اما قول داد پس از بازی با سپاهان حرف‌های بسیار شنیدنی برای رسانه‌ها بیان کند.

او ادامه داد:

    قبل از هر چیز برای قلعه نویی آرزوی سلامتی می‌کنم و انشاالله هر چه زودتر سلامتی خود را بدست بیاورد و او را در میادین ببینیم. سپاهان تیم خوب و با کیفیتی است و بازیکنان بسیار خوبی دارد. قطعا فردا بازی سختی را برابر این تیم خواهیم داشت، اما با برنامه ریزی انجام شده در این چند روز به دنبال برد و کسب سه امتیاز هستیم.

نامجو مطلق بیان کرد:

    با توجه به انگیزه زیاد بازیکنان و اهمیت این بازی قطعا همه با تمرکز بالا برابر سپاهان بازی می‌کنند. تیم سپاهان را به خوبی آنالیز کرده ایم و انشاالله فردا به برد دست پیدا می کنیم و امیدوارم با پیروزی برابر سپاهان کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را تثبیت کنیم. بازی سپاهان برای ما حکم فینال را دارد و دیدار های بعدی نیز در آینده برای ما بسیار مهم خواهد بود.مربی تیم فوتبال استقلال گفت: ۲ بازی گذشته در خلق موقعیت و کسب توپ عملکرد خوبی داشتیم، اما امیدوارم در مقابل سپاهان تمرکز بچه‌ها بالا باشد و از حداقل موقعیت ها بهره ببرند و پیروز از میدان خارج شوند.

نامجو مطلق افزود:

    با توجه به شرایطی که ویروس کرونا برای باشگاه ها رقم زد به نظرم فدراسیون و سازمان لیگ باید به تیم‌ها کمک کنند. شجاعیان بازیکن جوانی است ابتدا به ما خبر دادند که می‌توانیم از او استفاده کنیم، اما دوباره اعلام کردند نمی‌توانیم از حضور این بازیکن بهره ببریم. امیدوارم پس از بازی با سپاهان کارت شجاعیان صادر نشود، چون ما می‌خواستیم در مقابل سپاهان از او استفاده کنیم.

او گفت:

    همه بچه‌ها می‌دانند که ۳۰ میلیون هوادار با برد این تیم خوشحال و با باخت اندوهگین می‌شوند و همین موضوع انگیزه بازیکنان ما را بالا می‌برد.

نامجو مطلق بیان کرد: قلعه نویی مربی بزرگ و تاثیر گذاری بوده و با تیم هایش به موفقیت رسیده است و برای دوست و همکاری خودم آرزوی سلامتی می‌کنم.

او افزود:

    اکنون همه تمرکز ما به بازی با سپاهان در لیگ است و پس از این دیدار به بازی بعدی مان مقابل سپاهان در جام حذفی فکر خواهیم کرد.

مربی تیم فوتبال استقلال گفت:

    ما بازی برابر تراکتور و نساجی را به بهترین شکل پشت سر گذاشتیم. دیدار با پارس هم بچه‌ها بسیار خوب کار کردند اما موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم.

منبع خبر : پارس فوتبال
کد مطلب: 151319
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای