شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۶
الحوثی:

آمریکا از برچسپ تروریسم برای همه مخالفان از جمله شهروندان خود استفاده می‌کند

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در واکنش به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد، واشنگتن از تروریسم به عنوان ابزاری علیه همه مخالفان از جمله شهروندان آمریکایی استفاده می‌کند.
۰
آمریکا از برچسپ تروریسم برای همه مخالفان از جمله شهروندان خود استفاده می‌کند
مردم‌نيوز:
«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا جمعه (دیروز) تظاهرات‌کنندگان در شهر «پورتلند» را به استفاده از «زور تهاجمی بسیار شدید» تهدید کرد.
ترامپ شامگاه پنجشنبه گذشته نیز گفت تا زمانی که امنیت و ثبات به پورتلند بازنگردد، نیروهای امنیتی این شهر را ترک نخواهند کرد.
وی در صفحه توئیتر خود با حمله به فرماندار ایالت «اورگن» که عضو حزب دموکرات است، نوشت: «کیت براون، وظیفه خود را انجام نمی‌دهد. او باید آشوب‌طلبان و یاغیان را از پورتلند پاکسازی و برخی از آنها را دستگیر کند. اگر او این کار را انجام ندهد، دولت فدرال این کار را برایش می‌کند. ما تا زمانی که در آنجا امنیت نباشد، نمی‌رویم».
«محمد علی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلابی یمن در واکنش به این اظهارات ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت: سخنان اخیر ترامپ تأکید می‌کند که نام تروریسم ابزاری است که دولت آمریکا علیه تمام کسانی که سیاست‌ها و اقدامات تروریستی این کشور را رد می‌کنند، استفاده می‌کند حتی اگر شهروند آمریکا باشد؛ همانطور که وی در اظهارات اخیر خود بخشی از ملت آمریکا را تروریست خوانده است.
 
کد مطلب: 151417
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای