شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۳
هشتگ بشار باید بماند

کمپین هواداران پرسپولیس برای حفظ هافبک عراقی

هواداران پرسپولیس برای حفظ بشار رسن کمپین به راه انداخته اند
۰
کمپین هواداران پرسپولیس برای حفظ هافبک عراقی
کمپین هواداران پرسپولیس برای حفظ هافبک عراقی
مردم‌نيوز: بی تردید بشار رسن یکی از محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس طی چند سال اخیر است به گونه ای که گروه زیادی از هواداران پرسپولیس با ایجاد کمپینی در فضای مجازی برای حفظ بشار رسن آستین‌ها را بالا زده‌اند. این گروه از هواداران با انتقاد شدید از مدیریت پرسپولیس از مهدی رسول‌پناه و همکارانش خواسته اند تا تحت هر شرایطی این بازیکن را حفظ کند.
به گزارش طرفداری، داستان از این قرار است که خبری در رسانه ها منتشر شده که رسولی پناه به بشار رسن تاکید کرده برای تمدید قرارداد با پرسپولیس باید حدود 120 هزار دلار از قرارداش را تخفیف دهد. همین موضوع باعث شده تا پرسپولیسی ها با کنار هم قرار دادن عکس دیاباته و بشار رسن از رسولی پناه انتقاد کنند که چطور باشگاه پرسپولیس خواهان تمدید قرارداد با دیاباته با افزایش صدهزار دلاری رقم قرارد داد اوست اما برای بشار باید رقم قرارداش کاهش پیدا کند.
همان طور که در خبرهای قبلی داشتیم بشار و مدیربرنامه هایش به باشگاه تاکید کرده اند که پیش از گفت و گو در مورد فصل اینده ابتدا باید طلب باقی مانده او تسویه شود. درخواستی که هنوز از سوی باشگاه عملی نشده چرا که رسولی پناه ابتدا به دنبال پرداخت مطالبات برانکو و جلوگیری از کسر امتیاز باشگاه است تا پرداخت طلب بشار. به رهحال رسولی پناه این گونه فکر می کند که دفاع از منفعت باشگاه مهم تر از حفظ یک بازیکن است و ابتدا باید باشگاه را از خطر کسر امتیاز نجات دهد و بعد بع فکر حفظ بشار رسن باشد. اما موضوع این است که همین اتفاق برای باشگاه استقلال هم رخ داده اما مدیریت استقلال هیچ شرطی برای بازیکنان خارجی اش در جهت کم کردن مبلغ قراردادهایشان نداشته است.
تمام این مسائل دست به دست هم داده تا طرفداران پرسپولیس وارد عمل شده و با ایجاد فشار حداکثری روی رسول‌پناه، خواهان تمدید قرارداد بشار شوند. آن هم در حالی که علاوه بر چند باشگاه لیگ برتری که خواهان جذب بشار هستند، چند باشگاه قطری، ترکیه‌ای و... پیشنهاداتی را به این بازیکن ارائه کرده اند  که در صورت تعلل مسئولان باشگاه پرسپولیس، این بازیکن از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد.
به تمام این ها اضافه کنید که کارگزار باشگاه پرسپولیس نیز روز قبل با انتشار بیانیه ای آب پاکی را روی دست هواداران پرسپولیس ریخت .در بخشی از بیانیه کارگزار آمده: "انجام تعهدات  باشگاه در خصوص نقل و انتقالات، جذب بازیکن یا رسیدگی به مشکلات مالی و حل و فصل مباحث حقوقی، جزو وظایف مدیریت و هیئت مدیره باشگاه است و کارگزار هیچ حقی برای ورود به چگونگی رسیدگی و مدیریت این مشکلات و نحوه هزینه کرد وجوه نخواهد داشت." پاراگرافی که نشان می دهد هواداران پرسپولیس نباید به کمک مالی کارگزار برای پرداخت طلب برانکو و حفظ بشار رسن امید داشته باشند.
تمام این اتفاقات دست به دست هم داده تا هوادران پرسپولیس در فضای مجازی با به راه انداختن کمپین های مختلف، از هافبک عراقی محبوب شان حمایت کنند. آن ها با به راه انداختن یک  هتشگ با مضمون #بشار_باید_بماند، خواهان حفظ این بازیکن شده اند.
حال باید منتظر بود و بشار رسن چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد و هواداران پرسپولیس با به راه انداختن این کمپین می توانند بازیکن محبوب شان را حفظ کنند یا نه.
کد مطلب: 151445
مرجع : طرفداری
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای