شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۶
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان

تفاهم‌نامه با فدراسیون‌ها برای ارزیابی عملکردشان هفته آینده منعقد می‌شود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: در هفته آینده تفاهم‌نامه را با فدراسیون‌ها می‌بندیم که عملکرد آنها را ارزیابی کنیم.
۰
تفاهم‌نامه با فدراسیون‌ها برای ارزیابی عملکردشان هفته آینده منعقد می‌شود
تفاهم‌نامه با فدراسیون‌ها برای ارزیابی عملکردشان هفته آینده منعقد می‌شود
مردم‌نيوز: مهدی علی‌نژاد در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون والیبال با اشاره به موفقیت‌های این رشته اظهار داشت: حضور داورزنی در این چند سالی که در فدراسیون والیبال است را باید مغتنم شمرد؛ چون موفقیت‌های چشمگیری در این مدت به دست آمد و همه این موفقیت‌ها به خاطر مدیریت او و زحمات همه همکاران‌شان است.
وی افزود: والیبال ایران در تمامی رده‌های سنی توانسته موفق عمل کند. در آسیا که سال‌هاست حرف اول را می‌زنیم و در دنیا نیز چند سالی است که دوشادوش تیم‌های قدرتمند جهان افتخارآفرینی می‌کنیم.
معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: سال گذشته تیم ملی بزرگسالان ما توانست برای دومین بار پیاپی سهمیه المپیک را کسب کند و این کار بسیار بزرگی است. همچنین تیم جوانان ما با یک کادر فنی کاملا ایرانی توانست عنوان قهرمانی جهان را به دست آورد که این موضوع نیز برای ورزش ما بسیار باارزش است.
علی‌نژاد تصریح کرد: بسیاری از جوانان و نوجوانان ما به خاطر موفقیت‌های اخیر به سمت این رشته آمدند. قطعاً هر موفقیتی با یک کار گروهی به دست می‌آید و در فدراسیون والیبال این اتفاق مشهود است. باید ما از روش‌های موفق به درستی الگوبرداری کنیم.
وی خاطرنشان کرد: فدراسیون والیبال در عرصه بین‌الملل و کسب کرسی نیز موفق بوده و در حال حاضر داورزنی عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی است که یک دستاورد مهم برای والیبال و ورزش کشور محسوب می‌شود. از هر جهت که نگاه می‌کنیم مجموعه والیبال در این سال‌ها موفق عمل کرده است. فدراسیون والیبال نشان داد که به جز فوتبال اگر با برنامه‌ریزی عمل کنیم، می‌توانیم در مارکتینگ نیز موفق باشیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین درخصوص وضعیت پرداختی به فدراسیون‌ها در سال 99 گفت: مبنای پرداختی ما به فدراسیون‌ها بابت وجه به تصمیم جدید موفقیت و ارزیابی عملکرد آن‌ها است و دیگر مثل گذشته عمل نمی‌کنیم. در هفته آینده تفاهم‌نامه را با فدراسیون‌ها می‌بندیم که عملکرد آنها را ارزیابی کنیم.
وی گفت: ویروس کرونا باعث شد که فضای دنیا متفاوت شود و قطعاً ورزش نیز تحت تاثیر این فضا قرار گرفت. المپیک به تعویق افتاد و اکثر فدراسیون‌های جهانی تاریخ مسابقات خود را تغییر دادند. باید قبول کنیم که این شرایط فعلا موجود است و پروتکل‌ها را رعایت کنیم. در ورزش توانستیم اقدامات بسیار خوبی برای مقابله با ویروس کرونا انجام بدهیم. با شرایط طبیعی‌تر که با رعایت پروتکل‌ها صورت می‌گیرد. امیدوارم بتوانیم تا هفته‌های آینده مسابقات را از سر بگیریم. همه خانواده ورزش باید دست به دست هم دهیم که در المپیک توکیو در همه رشته‌ها بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.
کد مطلب: 151467
مرجع : تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای