جمعه ۱۴ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۴

حمله هواداران استقلال به گل‌محمدی

هواداران خشمگین استقلال که بابت یک اظهارنظر از سرمربی پرسپولیس شاکی بودند، انتقادات‌شان را در فضای مجازی بروز دادند.
۳
۰
حمله هواداران استقلال به گل‌محمدی
مردم‌نيوز:روزی که تیم فوتبال استقلال در دربی، پرسپولیس را شکست داد، یحیی گل‌محمدی در صفحه شخصی خود نوشت می‌خواهند استقلال را قهرمان جام حذفی کنند.

هواداران استقلال که از باخت تیم‌شان مقابل تراکتور در فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور ناراحت هستند با حمله به سرمربی پرسپولیس در فضای مجازی می‌گویند پس چرا کسی استقلال را قهرمان جام حذفی نکرد و حالا گل‌محمدی چه توجیهی برای بزرگ‌ترین باخت تیمش در این فصل دارد؟ برخی معتقدند یحیی آن حرف را زد تا از زیر فشار انتقاد هواداران پرسپولیس خارج شود.

از طرفی، مدیرعامل باشگاه استقلال با قاطعیت گفت صد درصد تراکتور را در فینال جام حذفی می‌بریم، ولی در میدان عمل، اتفاقاتی رخ داد که منجر به ناکامی استقلال و قهرمانی تراکتور شد. جالب اینکه مدیران و مالک تراکتور هم با قدرت می‌گفتند عده‌ای می‌خواهند استقلال را قهرمان جام حذفی کنند، اما الان حاضر به هیچ توضیحی در مورد ادعای خود نیستند؛ درست مثل گل‌محمدی.
کد مطلب: 155225
مرجع : میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


AYDIN ZONOZLI
Germany
TRACTOR por Havadartarin TIME ASIA va IRAN
تالیف
Iran, Islamic Republic of
خب از سکوی قهرمانی آبی رنگ گرفته تا فشفشه های آبی رنگ همه مشخص کننده .....اگه خودتونو به خواب و خر....نزنید
موسوی
Iran, Islamic Republic of
دروغ که هناق نمیاره مشتی دروغگو که هیچکس کارشون نداره هی دهانهای گشادشونو باز می کنند و حرف می زنند. بیچاره استقلال که همیشه از حسودان عقده ای ضربه خورده است. تا صد سال دیگه پول خرج کنید و حرف بزنید نمی تونید ۴ تا فینال اسیا و دوتا قهرمانی اسیا رو به چشم ببینید نه چرکپولیسیها و نه تراکتوریها
چند رسانه ای