دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۲
فرهاد مجیدی منتظر استعفای سعادتمند

خبری عجیب از باشگاه استقلال ؛ فرهاد مجیدی در راه بازگشت ؟

فرهاد مجیدی منتظر است تا بعد از بازی‌های آسیایی تکلیف مدیریت استقلال مشخص شود و در صورت جدایی سعادتمند، به تیمش بازگردد.
۱
۰
خبری عجیب از باشگاه استقلال ؛ فرهاد مجیدی در راه بازگشت ؟
خبری عجیب از باشگاه استقلال ؛ فرهاد مجیدی در راه بازگشت ؟
مردم‌نيوز: در حالی که تا شب گذشته بازی با نام‌ها در باشگاه استقلال ادامه داشت، سرانجام مجید نامجومطلق با موافقت فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال هدایت این تیم را در لیگ قهرمانان آسیا پذیرفت.
نکته جالب توجه اینجاست که فرهاد از همه دستیارانش خواسته در بازی‌های آسیایی، استقلال را همراهی کنند. گفته می‌شود دلیل اصلی این تصمیم فرهاد، گمانه‌زنی‌هایی درخصوص جدایی سعادتمند از باشگاه است. آن‌طور که ما شنیدیم، وزارت ورزش و جوانان از سعادتمند خواسته در صورت عدم موفقیت در بازگرداندن استراماچونی، مدیریت باشگاه را رها کند و برود. در واقع با توجه به قانون منع ورود مربی و بازیکن خارجی، از هم‌اکنون باید سعادتمند را رفتنی دانست. این موضوع امیدواری فرهاد مجیدی را برای بازگشت به نیمکت استقلال بیشتر کرده است. به همین دلیل او منتظر است تا بعد از بازی‌های آسیایی تکلیف مدیریت استقلال مشخص شود و در صورت جدایی سعادتمند، به تیمش بازگردد.
کد مطلب: 155580
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


تاج
Iran, Islamic Republic of
چی شد!؟ دستورات بابامسعودلنگی بدستان ناپاک سعدتمند اجراشد!؟ ماموریت ممکن! دیگه کارهاش تمام شد بره برای سمت و پست بالاتر....
چند رسانه ای