خیانت پی در پی کشور های عربی؛

پیشنهاد وقیحانه رسانه صهیونیستی برای نماز خواندن نتانیاهو و بن زاید در مسجدالاقصی!

باشگاه خبرنگاران جوان , 25 شهريور 1399 ساعت 11:49

یک رسانه رژیم صهیونیستی مدعی شد برای معنادار بودن توافق ننگین «ابراهیم»، یهودیان باید بتوانند در مسجد الاقصی نماز بخوانند.


مردم نیوز:
یک رسانه رژیم صهیونیستی از بنیامین نتانیاهو خواست تا در سفر قریب‌الوقوع ولیعهد ابوظبی به اراضی اشغالی، با او در مسجد الاقصی نماز مشترک بخواند.
روزنامه صهیونیستی جروزالم پست روز یکشنبه در مقاله‌ای با عنوان «آیا زمان عادی‌سازی حرم شریف قدس فرا رسیده است؟» مدعی شد انتخاب نام «توافق ابراهیم» برای توافق عادی‌سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی بی علت نبوده و صلح میان ادیان مستلزم به رسمیت شناختن حق یهودیان برای برگزاری نماز در مسجد الاقصی است.
این رسانه صهیونیستی در ادامه ادعاهایش افزود: بسیاری از مواردی که تاکنون عادی نبوده، امروز عادی شده است و بسیاری از تابو‌ها دیگر وجود خارجی ندارند و اکنون زمان شکستن بزرگترین تابو، که همانا نماز خواندن یهودیان در مسجدالاقصی و تحقق پیشگویی تورات در کتاب اشعیا که می‌گوید: "خانه من خانه دعا برای همه مردم است. به این معنا که "مسجد الاقصی در آخر زمان به خانه دعای همه ملت‌ها تبدیل خواهد شد"، فرا رسیده است.
جروزالم پست در ادامه پیشنهاد وقیحانه خود را مطرح می‌کند و از نخست وزیر رژیم صهیونیستی می‌خواهد در سفر ۲۲ سپتامبر محمد بن زاید به اراضی اشغالی، هر یک براساس آئین دین خود و به منظور ادعای صلح و آرامش در مسجد الاقصی نماز برپا کنند. این رسانه صهیونیستی رئیس تشکیلات خودگردان را نیز برای پیوستن به این نماز مشترک دعوت کرد.
جروزالم پست همچنین مدعی شد: انکار حق یهودیان برای برپایی نماز در مسجد الاقصی از عجیب‌ترین ابعاد این مناقشه است و اگر می‌خواهیم توافق ابراهیم معنادار باشد، باید همه فرزندان ابراهیم حق نماز خواندن در آنجا را داشته باشند.
تنها ۲۹ روز پس از اعلام خیانت امارات مبنی بر عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه اعلام کرد بحرین و رژیم صهیونیستی به توافقی برای عادی‌سازی روابط دست پیدا کرده‌اند و به گفته مشاور ارشد ترامپ این توافق شامل افتتاح سفارت برای طرفین قرارداد است.
بحرین، آمریکا و رژیم صهیونیستی در بیانیه مشترک خود از نقش امارات در اعلام برقراری روابط کامل دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی تقدیر کردند.
 


کد مطلب: 156432

آدرس مطلب: http://www.mardom-news.com/news/156432/پیشنهاد-وقیحانه-رسانه-صهیونیستی-نماز-خواندن-نتانیاهو-بن-زاید-مسجدالاقصی

مردم نيوز
  http://www.mardom-news.com