چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۹

سنگ تمام رادوشویچ برای ” حامد لک ” در آستانه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا + سند

بوژیدار رادوشویچ دروازه بان پرسپولیس در آستانه دیدار با التعاون عربستان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مصاحبه ای گفت: شرایط پرسپولیس خوب است و خودم هم آماده هستم و فکر می کنم پرسپولیس از گروه خود صعود می کند و به مرحله بعدی رقابت ها راه خواهیم یافت. وی هم چنین درباره حامد لک نیز گفت: حامد دروازه بان خوبی است و روابط خوبی با هم داریم.
۰
مردم‌نيوز:
بوژیدار رادوشویچ دروازه بان پرسپولیس در آستانه دیدار با التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا در مورد شرایط پرسپولیس پیش از شروع رقابت ها، آمادگی خودش و رابطه اش با حامد لک خرید جدید پرسپولیس در مصاحبه ای گفت:
شرایط پرسپولیس خوب است
شرایط تیم خوب است. بعد از قهرمانی در رقابت های لیگ برتر و اتمام مسابقات جام حذفی، ما آماده رقابت های لیگ قهرمانان هستیم. امیدوارم که بتوانیم در این ۴ مسابقه باقی مانده از گروهمان صعود کنیم و به مرحله بعدی رقابت ها راه پیدا کنیم. آماده هستم و خوب تمرین کردم
من خوبم، آماده هستم و خوب تمرین کردم. احساس خوبی دارم و همه چیز خوب است.
حامد لک دروازه بان خوبی است و روابط خوبی با هم داریم
حامد دروازه بان خوبی است. او مدت زیادی است که در سطح اول فوتبال ایران بازی می کند و ما روابط خوبی با هم داریم.
پرسپولیس می تواند از گروه خود در آسیا صعود کند
فکر می کنم بتوانیم از گروهمان صعود کنیم. ما از ۲ بازی قبلیمان ۱ امتیاز به دست آوردیم ولی هنوز چیزی تمام نشده است. امیدوارم در این ۴ مسابقه باقی مانده، بتوانیم بیشترین تعداد برد را به دست بیاوریم و از گروهمان صعود کنیم و به مرحله بعدی راه پیدا کنیم.
 
کد مطلب: 156479
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای