پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵

سقوط پرسپولیس به لیگ‌ یک در چه صورتی رخ می دهد ؟

باشگاه پرسپولیس در صورتی که طی دو ماه آینده موفق به انجام این تعهد نشود، ضمن بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی و کسر شش امتیاز، به یک رده سقوط در لیگ نیز محکوم خواهد شد!
۲
۰
مردم‌نيوز:
پرسپولیس پس از حکم فیفا ۳۰ روز  برای پرداخت کامل مطالبات برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق خود فرصت داشت که موفق به انجام این موضوع نشد.
بر این اساس طی نامه ارسالی از فیفا که به دست فدراسیون و باشگاه پرسپولیس نیز رسیده، سرخپوشان با محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی مواجه شدند و باید طی یک ماه آینده نسبت به انجام تعهدات خود عمل کنند. در صورتی که طی این مهلت یکماهه پرسپولیس بار دیگر موفق به انجام این تعهد نشود، جریمه ۶ امتیاز کسر امتیاز گریبان این تیم را خواهد گرفت.
باشگاه پرسپولیس در صورتی که طی دو ماه آینده موفق به انجام این تعهد نشود، ضمن بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی و کسر شش امتیاز، به یک رده سقوط در لیگ نیز محکوم خواهد شد!
باشگاه پرسپولیس چندی پیش طی بیانیه‌ای به این مساله اعتراف کرده بود که قادر به پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ در مهلت مقرر نخواهد شد و احتمال بسته شدن مقطعی پنجره وجود خواهد داشت. با این حال اکنون آنها برای فرار از محکومیت‌های بعدی باید به دنبال این باشند تا در این یک ماه، مطالبات سرمربی کروات سابق خود را پرداخت کنند.
 
کد مطلب: 156645
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


SASAN
Iran, Islamic Republic of
اینهایی که ما می بینیم ، حتی حاضر هستند تیم به دسته های پایین تر سقوط کند و ککشان هم نگزد.
وقتی دیدگاه مدیری این است که ، اشکال ندارد پنجره های بسته شده بعد از تسویه حساب با مربی بطور اتوماتیک باز می شوند ، این بدان معنا است که برای این آقایان آبرو و اعتبار اصلا اهمیتی ندارد.
مطمئن باشید هر چقدر هم قضات دادگاه حکمیت عادل و بی طرف باشند بدلیل سوابق بد و پرونده های متعدد تخلفاتی تصمیم گیری های راحت تری برای محکوم کردن باشگاه پرسپولیس خواهند داشت.
اگر اوضاع همینگونه پیش برود خیلی زود آنها پرسپولیس را ناک اوت خواهند کرد.
بنظر می رسد اگر حق انتخابی به مدیران باشگاه داده شود و از آنان بپرسند که مثلا حاضر هستید پول فلان شاکی را به موقع پرداخت کنید یا اینکه موقتا به دسته پایین تر سقوط کنید ، فوری پاسخ خواهند داد:
ترجیح می دهیم چند ماهی لیگ یک را تجربه کنیم ولی خدای ناکرده خللی به سود سپرده مان نزد بانک بهمان وارد نشود.
عزت و آبرو یعنی چه ؟!
میثم
Iran, Islamic Republic of
احسنت بر شما حرف حق زدید
چند رسانه ای