يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۴

پیش بینی بورس در فردا دوشنبه 31 شهریور 99

در حالی که پیش‌بینی می‌شد بازار این هفته روندی متعادل و صعودی داشته باشد، اما شاخص کل بازار سهام امروز ۲٫۵ درصد ریزش کرد و به یک میلیون و ۶۵۲ هزار واحد رسید.
۱
۱
پیش بینی بورس در فردا دوشنبه 31 شهریور 99
مردم‌نيوز:در رابطه با روند بازار بیان کرد: بر اساس متغیرهای آشکار و نرخ دلار در بازار پیش‌بینی می‌شد بازار سهام این هفته روندی متعادل و مثبت داشته باشد اما اینگونه نشد. پس نتیجه‌گیری بنده برای ریزش بازار این است که یا اتفاقات پشت پرده‌ای وجود دارد که ما و فعالان بازار سهام نمی‌دانیم و یا رفتار هیجانی باعث ریزش بازار شده است.

این کارشناس در رابطه با ادعای فعال شدن مکانیسم ماشه ادامه داد: اخبار مربوط به مکانیسم ماشه گنگ و نامفهوم است و به نظر من تاثیر چندانی بر بازار ندارد، زیرا تا به اینجای کار شرکت‌های بورسی با تحریم‌ها به مشکل نخورده‌اند و از این به بعد نیز مشکلی آنها را تهدید نخواهد کرد و به قولی تحریم‌ها اثرش را گذاشته و از این بیشتر نخواهد شد. اما جو روانی حاصل از اخبار این روند بازار را با ترس مواجه می‌کند.

او در رابطه با افت شاخص و روند بازار فردا گفت: بازار فردا ادامه روند امروز را طی می‌کند، اما به نظر من شاخص کل نیز می‌تواند 5 تا 10 درصد افت داشته باشد و دوباره نوسان کند، البته با شرایط الان هیچ چیز قطعی نیست.
کد مطلب: 157036
مرجع : خودروتک
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


ه
Iran, Islamic Republic of
آخراین یارو چی میگه فرمانده سپاه.پدربورس درآمد.بس است دیگه.تو یکی بنشین سر جایت بااین حرفها فقط پدر سهامداران بورس درمیاد.ول کن.بینیم بابا.اه اه اه اه.پدربورس درآمد.
چند رسانه ای