جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱

جدایی خلیل زاده از پرسپولیس قطعی شد؟

ممکن است پس از بشار رسن، شجاع خلیل زاده نیز با پیشنهاد رسمی‌تر (!) تیمی قطری مواجه شده و جلای وطن کند.
۰
جدایی خلیل زاده از پرسپولیس قطعی شد؟
جدایی خلیل زاده از پرسپولیس قطعی شد؟
مردم‌نيوز: با گلزنی های شجاع خلیل زاده در مقابل التعاون و دیشب در برابر الشارجه ، اخباری به گوش می رسد که مشتریان جدیدی برای او ردیف شده اند. دو بازیکنی که چندی پیش به ملاقات مهدی رسول‌پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس رفتند شجاع شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان بودند. هرچند این دو مدافع کلیدی پرسپولیس پس از خروج از دفتر باشگاه در خصوص دلیل ملاقات با رسول‌پناه توضیحی ندادند، اما شنیده شد به‌خاطر افزایش قرارداد بوده است. گویا قرارداد محمدحسین کنعانی‌زادگان، که تابستان سال ۱۳۹۸ و به مدت ۲ سال منعقد شده، ارزش مالی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی دارد.
همچنین شجاع خلیل زاده نیز که پارسال زودتر از همه قراردادش را تمدید کرد، زیر ۲ میلیارد تومان با پرسپولیس بسته است. بالا رفتن قیمت ارز، دلار، سکه و کالا‌های مختلف در کشورمان ازجمله خود بازیکنان فوتبال باعث شد برخی بازیکنان و حتی مربیان به‌رغم داشتن قرارداد به‌دنبال افزایش رقم آن بیفتند. شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به ملاقات مهدی رسول‌پناه رفتند. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز همه چیز را به بازگشت این تیم از قطر و پایان رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا موکول کرده است.
این در حالی است که برخی بازیکنان پرسپولیس همچون بشار رسن و شجاع خلیل‌زاده با پیشنهاداتی از سوی تیم‌های قطری روبه‌رو شده‌اند که با وجود داشتن قرارداد اما با توجه به وجود بند فسخ قرارداد ( که بر اساس اعلام برخی منابع برای شجاع خلیل زاده ۴۰۰ هزاردلار است ) ، شایعات مربوط به جدایی آنها را در رسانه های ایرانی و حتی عربی گسترش داده است.
شجاع خلیل‌زاده دو مرتبه متوالی (قبل از بازی با الدحیل قطر) در تیم منتخب هفته لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته و طبیعی است توجه تیم‌های باشگاهی قطر را به خود جلب کند. هرچند با توجه به گرانی ارز و دلار ۴۰۰ هزار دلار برای فوتبالیست‌ها و باشگاه‌های ایرانی مبلغ زیادی محسوب می‌شود (حدود ۱۰ میلیارد تومان!)، اما برای تیم‌های قطری برای پرداخت رضایتنامه بازیکن جدید رقمی به حساب نمی‌آید. بنابراین ممکن است پس از بشار رسن، شجاع خلیل‌زاده نیز با پیشنهاد رسمی‌تر (!) تیمی قطری مواجه شده و جلای وطن کند. اتفاقی که اصلاً و ابداً به سود پرسپولیس نیست. این تیم در حال حاضر ۳ مدافع میانی به اسامی سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده در اختیار دارد که جدایی شماره ۳ از این تیم می‌تواند دردسری بزرگ برای یحیی گل‌محمدی باشد.
سیدجلال حسینی پا به سن گذاشته و طبیعی است نتواند در همه مسابقات حضور داشته باشد. او نیاز دارد هر دو یا سه بازی درمیان استراحت کند، اما در صورت جدایی احتمالی شجاع خلیل‌زاده دیگر چنین امکانی وجود نخواهد داشت. باید منتظر ماند و دید مدیران باشگاه پرسپولیس می‌توانند شجاع خلیل‌زاده و البته بشار رسن را در این تیم حفظ کنند یا اینکه…
کد مطلب: 157540
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای