شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۶

توصیه پیروز قربانی به استقلالی ها و نامجو برای برد پاختاکور

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: بعید می‌دانم کسی از استقلالی با این همه دردسر بیش از این انتظار داشته باشد که سه گل به الاهلی بزند و این همه تیم روبه‌رویی اش که عربستانی بود را تحت فشار بگذارد.
۰
توصیه پیروز قربانی به استقلالی ها و نامجو برای برد پاختاکور
توصیه پیروز قربانی به استقلالی ها و نامجو برای برد پاختاکور
مردم‌نيوز: پیروز قربانی معتقد است استقلال با ارائه فوتبالی هوشمندانه و البته تاکتیکی موفق به پیروزی در دیدار امشب می‌شود.
آقای قربانی! استقلال به دور بالاتر صعود کرد. پیش‌بینی اش را می‌کردید؟
پیروز قربانی گفت:
خب با این نفرات و تیمی که از استراماچونی برجای ماند انتظاری کمتر از این نبود. به هر حال نکته این بود که اتفاقاتی که در این ماه‌ها رخ داد باعث تعجب بود و مانع پیشرفت این تیم مظلوم می‌شد. استقلال همیشه خوب بود. حتی از روز‌های اول فصل نوزدهم که نتیجه نمی‌گرفت می‌گفتم که باید صبر کرد، چون تیم پرمهره‌ای است.
بازی با الاهلی چطور بود؟
پیروز قربانی گفت:
مشخص بود روی الاهلی کار کرده بودند. بعد هم کاملاً می‌شد فرق تیم روز بازی با الشرطه را با تیم روز بازی با الاهلی حس کرد. اگر امشب با الشرطه بازی کنیم قول می‌دهم این تیم عراقی را هم ۳- صفر شکست می‌دهیم. بچه‌ها بعد از آن اتفاقات استعفای فرهاد و موج بازگشت استراماچونی در وضعیت روحی بدی بودند و از طرفی بعد از فصل هم بدن‌ها کمتر رغبت به تمرین نشان می‌دهند و باید به غیرت این بچه‌ها آفرین گفت که توانستند این‌قدر خوب روبه‌روی الاهلی بازی کنند. فکر می‌کنم بازی اول باعث شد بدن بچه‌ها بیدار شود و نشان دادند چه تیم فوق العاده‌ای هستند.
از بازی راضی بودید؟
پیروز قربانی گفت:
بعید می‌دانم کسی از استقلالی با این همه دردسر بیش از این انتظار داشته باشد که سه گل به الاهلی بزند و این همه تیم روبه‌رویی اش که عربستانی بود را تحت فشار بگذارد. استقلال فوق العاده بود و باید به همه تیم خسته‌نباشید گفت به ویژه کادر فنی و آقامجید که تیم را خوب هدایت کردند.
بازی با پاختاکور را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
پیروز قربانی گفت:
بازی سختی است. هر بازی سخت است ولی باید کلید بازی را در دست داشته باشید تا باز شدن قفل دروازه حریف برایتان آسان شود. این بازی اگر تیم باهوش و با تاکتیک بازی کند می‌تواند پاختاکور را هم شکست بدهد.
چطور؟
پیروز قربانی گفت:
آن‌ها روی شوت و بازی در عمق تکیه دارند تا از قد بلند مهاجمان‌شان بهره ببرند و ما باید در چپ و راست دو طرف زمین را ببندیم تا فرصت ارسال نداشته باشند. همین یک کار را بکنیم و در مقابل خط هافبک و فورواردمان مثل همیشه خطرناک ظاهر شوند به گل می‌رسیم و، چون بازی تک حذفی است آن‌ها برای جبران جلو می‌کشند و با داشتن عناصری ماند قایدی و دیاباته و البته امیرارسلان می‌توان به گل‌های دو و سه هم رسید.
کد مطلب: 157686
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای