يکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹
اتفاقاتی که رسانه ای شد

عصبانیت استقلالی ها از یک مصاحبه جنجالی

خبر‌های رسیده از داخل استقلال حاکیست اغلب بازیکنان از مصاحبه شبانه مدیرعامل سابق ناراحت شده و معتقدند اگر سعادتمند آن حرف‌ها را نمی‌زد هیچ اتفاقی نمی‌افتاد.
۱
۰
عصبانیت استقلالی ها از یک مصاحبه جنجالی ؛ اتفاقاتی که رسانه ای شد
عصبانیت استقلالی ها از یک مصاحبه جنجالی ؛ اتفاقاتی که رسانه ای شد
مردم‌نيوز: چند روز پس از ناکامی استقلال مقابل پاختاکور ازبکستان و پایان کار این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، احمد سعادتمند طی یک مصاحبه عجیب و غریب با کانال رسانه‌ای خود باشگاه مواردی را از وقایع اتفاقیه داخل اردوی قطر رسانه‌ای کرد و البته پس از آن هم برکنار شد ولی حرف‌هایش جنجال بسیار وسیعی راه انداخت. افشای ماجرای قلیان در همان مصاحبه بود و تبعاتش را خودتان این روز‌ها همچنان شاهد هستید.
اتفاقاً خبر‌های رسیده از داخل استقلال حاکیست اغلب بازیکنان هم از مصاحبه شبانه مدیرعامل سابق ناراحت شده و معتقدند اگر سعادتمند آن حرف‌ها را نمی‌زد هیچ اتفاقی نمی‌افتاد. استقلالی‌ها قاطعانه تأکید دارند مدیرعامل کنار گذاشته شده تعمداً مباحثی مانند قلیان و… را مطرح کرد، چون کسی در جریان ماجرا نبود و خودش مخصوصاً پرونده را باز کرد. از طرف دیگر، مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه نیز نشان می‌دهد هیچ دخل و تصرفی صورت نگرفته و سعادتمند در کمال میل دوست داشت ماجرا را باز کند، چون بدون اینکه سایر رسانه‌ها در این مورد از او سؤالی بپرسند، خودش داستان را شرح داد و اجازه منتشر شدن آن در فضای مجازی را نیز صادر کرد. اتفاقاً یکی از بازیکنان باتجربه استقلال در واکنش به این مسئله گفته: حداقل باید حافظه خودشان را قوی‌تر کنند. چگونه می‌شود مدیرعامل استقلال قبل از جدال با پاختاکور در همان قطر دقیقاً با همان کانال رسانه متعلق به خود باشگاه مصاحبه کرده و مدعی آن می‌شود که همه‌چیز خوب است ولی پس از ناکام شدن تیم و بازگشت به تهران ناگهان یاد قلیان و دیر از خواب بیدار شدن ما می‌افتد؟
کد مطلب: 158621
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


موسوی
Iran, Islamic Republic of
بیچاره استقلال!!! از کینه شتری بعضیها در امان نیست!! پدرشان را استقلال کشته!!! مشتی بی لیاقت احمق که هیچی حالیشون نیست ، یه عده مدیر عامل که نوکر خودشون هستند رو میزارن تا لولوی سر جالیز بشوند و بعد از انجام ماموریت کثیفشان با لبخند پیروزی باشگاه استقلال را ترک کنند. یقین داشته باشید روزی پنجه عدالت خداوند گلوی کلفتتان را خواهد شکست. الهی آمین
چند رسانه ای