چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۰

تخفیفم به استقلال را پس گرفتم

بازیکن تیم نساجی مازندران توضیحاتی را در خصوص مطالباتش از باشگاه استقلال بیان کرد.
۱
۰
تخفیفم به استقلال را پس گرفتم
تخفیفم به استقلال را پس گرفتم
مردم‌نيوزمحمد مهدی نظری در خصوص وضعیت خودش و تیم نساجی مازندران اظهار داشت: خدا را شکر وضعیت من خیلی خوب است. نزدیک سه هفته می‌شود که تمرینات بدنسازی را شروع کردیم. تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. سه بازی دوستانه انجام دادیم و در آنها پیروز شدیم و کم‌کم برای بازی‌های لیگ برتر آماده می‌شویم.
نظری در مورد این که باشگاه‌ها به بازیکنان پول نمی‌دهند و آنها قراردادشان را فسخ می‌کنند و مشکلاتی به وجود می‌آید عنوان کرد: متأسفانه این به مدیریتی برمی‌گردد که قرارداد درست و حسابی نمی‌بندند. مثل الان که با بازیکنان قراردادهای بالا می‌بندند به خاطر این که تیمشان مهره داشته باشد. پاسخگوی بازیکن هم نیستند که بخواهند پول او را کامل بدهند.
وی با اشاره به مطالباتش از استقلال ادامه داد: متأسفانه در استقلال آن سال قراردادم پایین‌تر از همه بود. همان سال قراردادهای خیلی نجومی بسته شد و بازیکنان با برش‌هایی که داشتند پولشان را گرفتند. ما نتوانستیم، من آن سال کلا 40 درصد پول گرفتم و فکر کنم بعد از مهدی رحمتی آن سال بیشترین بازی را من انجام دادم. همه پول‌هایشان را گرفتند ولی از سال 92 تا الان به من فقط وعده و وعید داده‌اند و من را مجبور کردند به AFC شکایت کنم.
نظری افزود: آنها چند روز بیشتر برای تسویه بدهی‌ها و دریافت مجوز حرفه‌ای فرصت ندارند و فکر می‌کنم نتوانند این کار را انجام بدهند. با من صحبت شده حتی تخفیف هم دادم، هم با مددی صحبت کردم و هم با مقدم معاون حقوقی باشگاه صحبت کردم. 390 میلیون می‌خواستم که 100 میلیون آن را تخفیف دادم، با این که اصلاً دلم نمی‌خواست، چون وضعیت اقتصادی بد است، اما تخفیف دادم و قرار شد همان موقع پول را بریزند که در باشگاه پول نبود و بعد هم گفتند سعادتمند رفته، تا بیاید! و همان وعده و وعیدها...
بازیکن سابق استقلال در مورد مالیات پولش تصریح کرد: مالیات پولی را که نگرفتم کامل از من گرفتند، هنوز که هنوز است من را به خاطر اشتباه مالیاتی خودشان ممنوع‌الخروج کرده‌اند. هنوز هم هیچ پاسخی نه از استقلال و نه از اداره مالیات نگرفته‌ام.
وی در مورد این که فقط 48 ساعت باقی مانده و آیا فکر می‌کند استقلال از کسب مجوز حرفه‌ای محروم می‌شود، گفت: وکیل من تا به حال دو بار با آنها صحبت کرده، خودم هم یک بار با آنها صحبت کردم. وعده و وعید دادند، من در این دو روز کل پولم را تمام و کمال می‌خواهم، تخفیف را هم برداشتم و عین 390 میلیونم را می‌خواهم.
منبع: فارس
کد مطلب: 158987
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
ببین استقلال به چه روزی افتاده که منتظر تخفیف تو هست
چند رسانه ای