جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۳
هجوم دوباره کاربران ایرانی به صفحه AFC ؛

تلافی زشت هوادار نما های پرسپولیسی علیه استقلال

پس از هجوم برخی از هواداران استقلال به صفحه AFC در چند روز گذشته ، این بار برخی از هواداران پرسپولیس و البته سپاهان به صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا هجوم برده و خواهان محرومیت استقلال از فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا شدند.
۶
۱
تلافی زشت هوادار نما های پرسپولیسی علیه استقلال
تلافی زشت هوادار نما های پرسپولیسی علیه استقلال
مردم‌نيوز: در چند روز گذشته و پس از شایعاتی مبنی بر اینکه پرسپولیس به صورت غیر قانونی از بازیکنان جدیدش در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کرده ، برخی از هوادار نماهای استقلال ، به صفحه رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا هجوم برده و در حرکتی ناجوانمردانه با کامنت های یکسان به زبان های فارسی و انگلیسی و عربی این خبر را به گوش مدیران النصر عربستان و AFC رساندند و این عمل منجر به شکایت تیم النصر عربستان از پرسپولیس به کنفدراسون فوتبال آسیا شد.
اما حالا و پس از چند روز عکس این قضیه اتفاق افتاده است .
این بار برخی از هواداران پرسپولیس و البته سپاهان به آخرین پست های صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا هجوم برده و با کامنت های مشترک خواستار جلوگیری از صدور مجوز حرفه ای استقلال شده اند.
این افراد معتقد هستند که استقلال مدارک جعلی به AFC فرستاده و با طلبکاران خود تسویه نکرده و با این اوصاف حق سپاهان را که قرار است در صورت عدم صدور مجوز حرفه ای استقلال ، جایگزین این تیم در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا شود را تضییع کرده است . مهمترین طلبکار استقلال هم محمد حسین کنعانی زادگان ، مدافع پرسپولیس است.
با این اوصاف احتمالا AFC روی این قضیه هم حساس خواهد شد و اگر مدیران استقلال دچار تخلفی شده باشند ، تبعات خیلی سنگینی را برای این تیم ایجاد خواهد کرد.
کد مطلب: 159154
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


ناشناس
Iran, Islamic Republic of
زشت و زشت تر.فوتبال ما اینه
پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
کاره استقلالیا زشت بودو خیانت به وطنشون...

ومن به عنوان یه پرسپولیسی همیشه از هم وطنانم حمایت میکنم فارق از رنگ و نژاد و عقیده و سلیقه...
کاره پرسپولیسا و سپاهانیا هرچند تلافی جویانه است و در واکنش رفتاره خیانتکارانه ی استقلالیاست ولی بازم اشتباهه.
زنده باد ایران
زنده باد پرسپولیس4 6
تاج
Iran, Islamic Republic of
چرا پیش از این چنین داستانهایی در ایران نداشتیم!؟ در بازیهای خارج از کشور همه هوادار آن تیم بودند..... بخدا تماما مقصر وزیر لنگی و سیاستهای کثیف و خائنانه و یکطرفه اش است ! طبیعی است هوادار که بیشتر جوانان هستند تحریک شده و احساساتی میشوند و دیگر برایشان منافع ملی بی معنی است! وقتی تمام حمایتها برای لنگ باشد و انگار تاج که به فوتبال ایران اعتبار بخشید و با قهرمانی ها و نایب قهرمانیها و کلی عناوین آسیایی فوتبال ایران را در آسیا صاحب اسم و رسم کرد صهیونیستی است!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
تاج سرور
Iran, Islamic Republic of
کجان اونایی که ادعای مساله ملی و امنیت ملی و .... رو داشتن


کجایی فدراسیون فاسد لنگی ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
مردک پرسپولیس کاری نکرده بود گزارش کذب دادید حالا که کیسه حقه بازی می کنه این دو تا را در یک ترازو قرار می دهی خفه شو
Ali
Iran, Islamic Republic of
حالا شد زشت؟؟😂😂اوکی بسوز تخم عرب
چند رسانه ای