جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۸

رفت و آمدهای یک مدیر نفتی به آمریکا

اما مدیر مورد نظر، طی دو سه سال مدیریت خود توانسته بود با هزینه‌های گزاف حیاط خلوتی را در وزارت نفت راه اندازی کند تا پس از برکناری از پست خود، به موزه برود.
۱
۰
رفت و آمدهای یک مدیر نفتی به آمریکا
مردم‌نيوز: یکی از مدیران نفتی وزارتخانه بیژن زنگنه که از ابتدای دولت یازدهم حواشی بسیاری پیرامونش وجود داشت، بازهم حاشیه‌ساز شده است.

وی که در همان ابتدای وزارت زنگنه از وی پست مدیریتی دریافت کرد، از جمله نیروهایی بود که بحث دو تابعیتی بودنش و سفرهای مکرر به آمریکا و کانادا درباره او مطرح بود. خانواده این مدیر نیز بعد از مدتی، اقامت در خارج از کشور را برگزیدند.

در نهایت حواشی مربوط به این مدیر باعث شد تا زنگنه بیش از این هزینه حفظ او را متقبل نشود و وی را برکنار کند.

اما مدیر مورد نظر، طی دو سه سال مدیریت خود توانسته بود با هزینه‌های گزاف حیاط خلوتی به نام موزه را در وزارت نفت راه اندازی کند تا پس از برکناری از پست خود، به این موزه برود.

این مدیر که از موعد بازنشستگی او نیز مدتها گذشته است، هم اکنون نیز هفته‌هاست در آمریکا به سر می‌برد و مشخص نیست تا چه زمانی قرار است مدیران دو تابعیتی به این وزارتخانه رفت و آمد داشته باشند.
کد مطلب: 159168
مرجع : مشرق
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
این بی دین باید معرفی بشه تامردم بفهمند که چه جانورانی حکومت می کنن وچه تاراجی دراین مملکت بی صاحب هست !البته عیبی نداره حکومت امام زمانه ، باید بخوری ، بچاپانی و... یه سفره امام زمان افتاده تعارف نداره
چند رسانه ای