دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۲

AFC ستاره های استقلال را زیر سوال برد ؛ توئیت جنجالی درباره فینال های آسیایی تیم های ایرانی + سند

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا ، پرسپولیس تنها تیم ایرانی است که دو بار و در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده است.
۳
۱
AFC ستاره های استقلال را زیر سوال برد ؛ توئیت جنجالی درباره فینال های آسیایی تیم های ایرانی + سند
مردم‌نيوز:
صفحه توییتری AFC درباره فینالیست شدن پرسپولیس نوشت:
پرسپولیس تنها تیم ایرانی که دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفته است.
پرسپولیس اولین تیم ایرانی نام گرفت که دو بار به دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده است.این تیم در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده است.
این توییت AFC اما در شرایطی منتشر شده است که در چند روز گذشته و پس از فینالیست شدن پرسپولیس ، کاربران فضای مجازی به مقایسه کیفیت لیگ قهرمانان آسیا نسبت به مسابقات سال های دور این قاره با عنوان جام باشگاه های آسیا پرداخته اند.
در یکی از اظهار نظر های کاربران ، رقیب های استقلال و پرسپولیس در نیمه نهایی های هر دو رقابت جام باشگاه های آسیا و لیگ قهرمانان آسیا و کیفیت تیم ها مقایسه شده است .
استقلال برای فینالیست شدن تیم های مدان اندونزی و پلیتاجایا اندونزی را شکست داده است که در حال حاضر فعالیتی ندارند.
در شرایطی که سرخپوشان برای فینالیست شدن در لیگ قهرمانان آسیا تیم های السد قطر و النصر عربستان را مغلوب کرده است
 

 
کد مطلب: 159320
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Pouria
Iran, Islamic Republic of
منظورش از زمانی است که شده اسمش لیگ قهرمانان ، در اروپا هم چند سال است اسمش شده لیگ قهرمانان ولی مثلا افتخارات تیم ستاره سرخ بلگراد که قهرمانیش برای قبله هنوز هست
بابا مسعود!
Iran, Islamic Republic of
خب یه سوال !
مگه اون دورانی که استقلال به فینال میرسید و قهرمان میشد و به قول شما تیمهای ضعیف حریف استقلال بودن باشگاه لنگ فعالیت نمیکرد یا لنگی ها توی آسیا نبودن ؟پس چرا اونا نمیتونستن این حریفان رو شکست بدهند و به فینال بروند و قهرمان بشوند؟!!
نکنه باخت به محمدان بنگلادش و حذف شدن از گردونه رقابتها رو یادتون رفته؟!!!
خودتون هم بهتر از همه میدونید که اگر دست نوازش و حمایت های زیر پوستی وزارت ورزش و عمال دولتی از لنگ نبود چند سال پیش به خاطر قضایای خلعتبری و طارمی به چند دسته پایین تر توسط فیفا سقوط میکردید و هنوز در راه صعود به لیگ برتر بودید پس بهتره سکوت اختیار کنید😉
تاج
Iran, Islamic Republic of
واقعا برای مردم خودمان متاسفم که افتخارات تیمی مانند تاج بزرگ که باعث شناساندن فوتبال ایران در آسیا و دادن اعتبار و عظمت به آن شد را تحقیر میکنند!! ستاره اول تیم پرقدرت و پرمهره مدل اروپایی اسرائیلی را شکست داد و قهرمان شد و ستاره دوم هم همین 90میلادی نسل طلایی تاج برای مردم ایران به ارمغان آورد حالا بماند دونایب قهرمانی دیگر و چندین سوم و چهارم آسیایی!!!!!! واقعا برای کوته فکران متاسفم!!!!!!!!
چند رسانه ای