سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۰

غربالگری منظم نیروهای مرزی

رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا با بیان اینکه صد در صد ظرفیت‌های‌مان را در اختیار بیماران کرونایی قرار دادیم، گفت: مجموعه پادگان‌های ما و نقاط مرزی ما از سالم‌ترین مناطقی هستند، که کمترین درگیری با بیماری کرونا را دارند.
۰
غربالگری منظم نیروهای مرزی
 
امیر سرتیپ دوم بهزاد مؤذنی با اشار به رزمایش کمک‌های مؤمنانه نزاجا، با تسلیت ایام سوگواری دهه آخر ماه صفر، گفت: در راستای اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی محوری قهرمان، مدافعان سلامت ما هشت ماه است به صورت مدام در خط اول مبارزه با ویروس منحوس کرونا مشغول خدمت هستند.
 
توزیع ۲۲۰ بسته کمک معیشتی با اعتبار ریالی حدود ۳۰۰ هزار تومان
وی افزود: علاوه بر ایثار جان‌شان در مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها، با اهداء چند مرحله خون خود و این بار با کمک‌های مؤمنانه از مال خود گذشتند، هدایایی را به عنوان کمک معیشت برای اقشار آسیب پذیر جامعه در نظر گرفتند، از تمام همکارانم در مجموعه بهداشت و درمان نیروی زمینی تقدیر و تشکر می‌کنم.
 
فعالیت بیش از هشت هزار و ۵۰۰ نفر از کارکنان بهداشت و درمان نزاجا در کشور
رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا ادامه داد: بیش از هشت هزار و ۵۰۰ نفر از کارکنان جان برکف بهداشت و درمان در کشور پهناور اسلامی ما در ۲۴ استان، مشغول خدمت رسانی هستند.
 
مؤمنی تأکید کرد: با توجه به دستور اخیر مقام معظم رهبری، ما از روز جمعه، بیش از ۷۰ درصد خدمات‌مان را که راجع به دستور ایشان ارایه می‌دادیم، صددرصد ظرفیت‌های‌مان را در اختیار بیماران کرونایی قرار دادیم و تا زمانی که لازم باشد به این ندای مقام معظم رهبری لبیک می‌گوییم و ان‌شاءالله می‌ایستیم تا سلامت جامعه تأمین شود.

جوانان متخصص ما تحریم‌ها را به فرصت تبدیل می‌کنند
رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا با اشاره به تمام تحریم‌ها و تحریم‌های ناجوانمردانه در بحث دارو و تسلیحات نظامی، اضافه کرد: خدا را شکر جوانان این کشور نشان دادند، هر چه فشار تحریم‌ها بیشتر می‌شود، عزم جوانان و نخبگان این مملکت بیشتر می‌شود و تحریم‌ها را تبدیل به فرصت می‌کنند.
 
از زمانی که ویروس منحوس کرونا وارد کشور شده است، ما به صورت مرتب نیرو‌های مرزی‌مان را غربال‌گری و پایش می‌کنیم

مؤمنی افزود: از زمانی که ویروس منحوس کرونا وارد کشور شده است، ما به صورت مرتب نیرو‌های مرزی‌مان را غربال‌گری و پایش می‌کنیم، خدارو شکر همه آن‌ها در صحت و سلامت به سر می‌برند.

رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا تصریح کرد: مجموعه پادگان‌های ما و نقاط مرزی ما از سالم‌ترین مناطقی هستند، که کمترین درگیری با بیماری کرونا را دارند.
 
مؤمنی ادامه داد: همکاران عزیز من در تخصص‌های مختلف در پادگان‌ها، طب پیشگیری، بهداشت محیط، بهداشت حرفه‌ای و متخصصین عفونی ما که در بیمارستان‌ها حضور دارند، سلامت کارکنان را تأمین می‌کنند، بخاطر همین است، که هیچ اجازه‌ای به اینکه دشمن بخواهد نگاهی به مرز‌ها و تمامیت ارضی ما داشته باشد، ندادند.

وی تأکید کرد: به مردم عزیز کشورمان اطمینان می‌دهیم، همین‌طور که مقام عظمای ولایت فرمودند، «اَشِدّاءُ عَلَی الکُفّار رُحَماءُ بَینَهُم» هستیم و ان‌شاءالله مثل قبل در کنار آحاد مردم در بحث مبارزه با ویروس منحوس کرونا تلاش می‌کنیم.
 
مردمسه اصل رعایت فواصل اجتماعی، زدن ماسک و شستشوی دست‌ها را جدی بگیرند
مؤمنی ادامه داد: خواهشی که از هموطنان عزیزم دارم این است که با توجه به شیوع موج سوم کرونا کماکان سه اصل رعایت فواصل اجتماعی، زدن ماسک و شستشوی دست‌ها را جدی بگیرند.
 
داروی اختصاصی کشف نشده و واکسنی تولید نشده است
رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا تصریح کرد: تا الان داروی اختصاصی کشف نشده و واکسنی تولید نشده است، اگر ما این سه اصل را رعایت کنیم، تعداد مرگ و میر ما کاهش پبدا می‌کند.

یک صادر کننده انقلاب را با فوت یک هموطن از دست می‌دهیم
مؤمنی اظهار داشت: بدانید هر یک نفر از هموطنان عزیز ما که فوت می‌کنند، یک فرد صادر کننده انقلاب اسلامی را از دست می‌دهیم، باید تلاش کنیم تا ان‌شاءالله سلامت جامعه را حفظ کنیم و ما هم عزم‌مان را در نیروی زمینی ارتش، مخصوصاً اداره بهداشت و درمان جزم کردیم، تا آخرین نفس و آخرین قطره خون‌مان این راه را ادامه دهیم تا سلامت جامعه تأمین شود.
 
کد مطلب: 159573
مرجع : میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای