چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۸

علت چرخش ۱۸۰ درجه ای نادری به سمت پرسپولیس؟

محمد نادری احتمالا در روز های پیش‌رو قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس تمدید خواهد کرد.
۱
۰
علت چرخش ۱۸۰ درجه ای نادری به سمت پرسپولیس؟
مردم‌نيوز:در هفته گذشته استقلالی ها به شدت به دنبال به خدمت گرفتن محمد نادری، مدافع چپ فصل قبل باشگاه پرسپولیس بودند، استقلالی ها که با فسخ میلیچ در شوک از دست دادن یکی از بهترین بازیکنان فصل گذشت خود بودند، سعی داشتند با جذب محمد نادری خیال خود را از داشتن یک مدافع چپ مطمئن راحت کنند.

حالا با بازگشت میلیچ به نظر می رسد آبی پوشان دیگر تمایلی به جذب محمد نادری نخواهند داشت، زیرا این تیم در پست مدافع چپ علاوه بر میلیچ، میلاد زکی پور را هم در اختیار خواهند داشت. همین نکته باعث شده است تا مسئولان استقلال در روزهای آخر نقل و انتقالات و بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالات این تیم سعی داشته باشند در دیگر پست های مورد نیاز تیم خود، بازیکن جذب کنند.

پس از قطعی شدن بازگشت مدافع کروات به استقلال، بعد از ظهر امروز محمد نادری با مراجعه به باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را برای تمدید قرارداد خود با سرخپوشان پایتخت انجام داد. نادری که علاوه بر توافق با پرسپولیس، رضایت نامه باشگاه کورتریک بلژیک را هم احتیاج دارد بعد از خروج از باشگاه پرسپولیس به خبرنگاران اعلام کرد: چند روز صبر کنید و انشاء الله اتفاق های خوبی می افتد!

چرخش ۱۸۰ درجه ای محمد نادری به سمت باشگاه پرسپولیس در حالی اتفاق افتاد که سرپرست باشگاه استقلال روز گذشته در مصاحبه ای مدعی شده بود که محمد ناری دوست دارد به استقلال بیاید!

گفتنی است حفظ محمد نادری در پرسپولیس یکی از خواسته اصلی یحیی گل محمدی از مدیریت این باشگاه برای لیگ برتر آینده بوده است.
کد مطلب: 160229
مرجع : شفقنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


ناصر
Iran, Islamic Republic of
تاج نماینده بین تلمللی ایران بودبابازی های عالی وبازیکنان بزرگ پرسپلیس تیمی نبودباکمک استقلال همون تاج قدیم حالا به اینجارسیده وطرفدارپیداکرده خیلی ازجوونانمیدونن ولی عزیزانم بدونیدتاج بودکه فوتبال رودرایران پررونق کردوهمه مدیون استقلالن که واقعا مظلوم واقع شده
چند رسانه ای