شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۱

خبر داغ برای هواداران پرسپولیس ؛ شجاع خلیل زاده محروم می شود؟

عبدالصمد ابراهیمی ، وکیل ورزشی مدعی شد که مسئولین حقوقی پرسپولیس می گویند که شجاع خلیل زاده مرتکب اشتباه بزرگی شده و دلایلشان هم قانع کننده است.
۰
خبر داغ برای هواداران پرسپولیس ؛ شجاع خلیل زاده محروم می شود؟
خبر داغ برای هواداران پرسپولیس ؛ شجاع خلیل زاده محروم می شود؟
مردم‌نيوز: صمد ابراهیمی از وکلای حقوقی فوتبال در کانال تلگرامش نوشت: یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس با تشریح روند اخطار کتبی شجاع خلیل ‌زاده گفت:
به این بازیکن مشاوره غلط دادند و او بدون رعایت مقررات قرارداد خود را فسخ کرد و راهی قطر شد. به همین دلیل با سکایت به فیفا او چهار ماه محروم خواهد شد و باشگاه قطری هم دو پنجره محروم می‌شود. هر دو هم غرامت سنگینی می‌پردازند.
شجاع خلیل‌زاده در تاریخ ۱۳ شهریور نامه ای بدین مضمون را در دبیرخانه باشگاه تحت شماره ۱۴۶۲/پ/۹۹ به ثبت رساند:
جناب آقای رسول پناه
رییس محترم هیئت مدیره و سرپرست باشگاه
سلام علیکم
احتراما به استحضار می‌رساند در صورت عدم تسویه قرارداد اینجانب شجاع خلیل‌زاده بازیکن تیم باشگاه پرسپولیس تا تاریخ ۹۹/۶/۲۰ نسبت به دریافت برگ رضایت‌نامه خود از این باشگاه اقدام نموده و از همراهی تیم معذور می باشم.
با تشکر
شجاع خلیل‌زاده
وی افزود:
باشگاه همان زمان پاسخ داد که شجاع طلب معوقه‌ای ندارد اما صرف نظر از این موضوع، مواردی وجود دارد که فسخ صورت گرفته را غیرموجه جلوه می‌دهد و باعث تبعات حقوقی برای این بازیکن و باشگاه قطری می‌شود.
این فرد توضیح داد:
اولاً شجاع اگر قصد استفاده از امتیاز ماده ۱۴ مکرر فیفا را داشت که می‌گوید در صورت معوقه شدن دو ماهه مطالبات، بازیکن حق فسخ یکطرفه قرارداد را دارد باید مشخص می‌کرد کدام قسط او به تعویق افتاده. دوماً باید مطابق آن ماده یک مهلت حداقل ۱۵ روزه تعیین می‌کرد نه ۷ روزه. سوماً شجاع بعد از تاریخ بیستم که در نامه‌اش تعیین کرده همراه تیم به قطر رفته و این معنایش عدول از اخطار است .چهارماً در نامه خود به فسخ اشاره نکرده بلکه خواستار رضایت‌نامه (اقاله و جدایی توافقی) شده است.  وقتی تشریفات ماده ۱۴ مکرر رعایت نشده مشخص است فیفا چه رأیی خواهد داد. ما در باشگاه تلاش کردیم او متوجه اشتباهاتش شود اما نپذیرفت و کار خودش را کرد.
ابراهیمی هم گفت که در صورتی که اتفاقات بالا رخ داده باشد ، شجاع گاف های بزرگی را در قرارداد جدیدش داده است و محکوم خواهد شد.
کد مطلب: 160297
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای