شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۴
نباید در حق او بی معرفتی کنیم

داداش زاده: گل‌محمدی در مورد محمد انصاری پنهان کاری نکند ؛

داداش زاده هافبک اسبق پرسپولیس گفت: محمد انصاری در پرسپولیس ۲ بار رباط پاره کرد و با جان و دل برای این تیم زحمت کشید به همین دلیل نباید در حق وی بی معرفتی کنیم.
۰
داداش زاده: گل‌محمدی در مورد محمد انصاری پنهان کاری نکند
داداش زاده: گل‌محمدی در مورد محمد انصاری پنهان کاری نکند
مردم‌نيوز: بهزاد داداش زاده ، درباره وضعیت  این روزهای پرسپولیس اظهار داشت:
باید یک واقعیت را بپذیریم که سرمایه فوتبال ایران هواداران هستند. پرسپولیس و استقلال همیشه می مانند اما بازیکنان، مربیان و مدیران می آیند و می روند. به همین دلیل باید با هواداران صادق باشیم.
وی افزود:
اینکه بازیکن پول نگیرد و بازی کند، اشتباه است. زمانی بازیکن به خاطر عرق به پیراهن و تعصب به تیم بازی می کرد اما اکنون هیچکس حالی از وی نمی پرسد و حتی به نان شب خود هم محتاج است اما از طرفی نباید یک بازیکن برای باشگاه تعیین تکلیف کند. نفرات زیادی به پرسپولیس آمده و رفته اند که شجاع خلیل زاده هم به آنها اضافه شد.
بازیکن اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد:
باید قبول کنیم همین بازیکنان در روزهای نداری و بسته بودن پنجره پرسپولیس به تیم کمک کردند و با ایستادن پای جان خود، این تیم را به فینال آسیا رسانده و چهار قهرمانی لیگ را به دست آوردند. بهتر است مسئولان باشگاه با مردم صادق باشند. برخی می گویند رسول پناه زحمت زیادی برای پرسپولیس کشیده و خیلی ها هم اعتقاد دارند وی مدیرکاربلدی نیست اما باید با مردم روراست باشد.
داداش زاده اضافه کرد:
یکی از مشکلات فوتبال ایران همین پنهان کاری است. پرسپولیس با داشته و نداشته اش چهار بار قهرمان لیگ شده و ۲ بار در طول سه سال به فینال آسیا رسیده است. بازیکنانش هم با کم و کاستی ساخته اند.
وی افزود:
نفراتی مثل بشار رسن و نادری به دلیل اینکه فکر آینده شان هستند می خواستند و می خواهند از تیم بروند و خلیل زاده هم جدا شده است. البته باید خودشان بگویند قراردادشان با پرسپولیس چقدر بوده و چه قدر پول گرفته اند. هوادار هم می تواند آنها را قضاوت کند.
هافبک اسبق پرسپولیس تصریح کرد:
حتی خود من از هم پرسپولیس پول گرفته و برای این تیم هزینه نکرده ام.از بزرگ ترین تا کوچک ترین بازیکن و مربی پرسپولیس از این تیم سود برده اند. برخی ها شش ماه در این تیم بازی کرده اند اما اندازه ۶۰ سال از اسم این تیم استفاده کرده اند.
داداش زاده درباره نوع رفتار باشگاه پرسپولیس با بازیکنی مثل محمد انصاری توضیح داد:
متاسفانه فوتبال در دنیا سلیقه ای است و در ایران این موضوع بیشتر جلوه دارد. مربی، بازیکنی مثل محمد انصاری را نخواسته و باید به وی حق بدهیم اما خود گل محمدی هم باید دلیل نخواستن انصاری را بگوید. این بازیکن در پرسپولیس ۲ بار رباط پاره کرد و با جان و دل برای این تیم زحمت کشید به همین دلیل نباید در حق وی بی معرفتی کنیم.
وی افزود:
مطمئنا گل محمدی دلایل قانع کننده ای برای کنار گذاشتن انصاری و حتی ربیع خواه دارد اما باید دلایل این موضوع را بگوید و  پنهان کاری نکند. اگر وضعیت این بازیکنان از لحاظ مصدومیت به حدی خراب است که نمی توانند در پرسپولیس بازی کنند، قطعا نباید به تیم دیگری هم بروند. کیفیت آنها ثابت شده است و همین الان همه تیم ها آنها را می خواهند. باید با هواداران شفاف بود. مردم زیادی از من درباره دلیل کنار گذاشته شدن این نفرات سوال می کنند اما اطلاعی ندارم و خود یحیی که دوست ما است باید به این سوال صادقانه جواب بدهد. بازیکن، مربی و مدیر باشگاه باید با هوادار صادق باشد.
پیشکسوت پرسپولیس درباره نحوه رفتارهای شجاع خلیل زاده گفت:
به نطر من خلیل زاده بارها اعلام کرد می خواهد در پرسپولیس بماند اما وقتی مسئولان باشگاه با وی صادق نبودند، نباید از شجاع هم انتظار خاصی داشت. نمی گویم به بازیکن باج بدهید اما حقش را بدهید. همه تیم ها امثال خلیل زاده، نادری و بشار را می خواهند اما مدیران پرسپولیس با رفتار نادرست تیشه به ریشه تیم می زنند.
داداش زاده اضافه کرد:
قبل از اعزام تیم به قطر گفتم پرسپولیس اگر به حاشیه نرود، تیم خوبی دارد و می تواند کارهای بزرگی انجام بدهد. خدا را شکر هم این اتفاق رخ داد و الان هم اگر تیم به حاشیه کشانده شود، قهرمانی آسیا را از دست می دهیم. از آقایان می خواهم جای به حاشیه کشاندن تیم بازیکنان خوب و با معرفت خود را حفظ کنند. البته خلیل زاده حتما پول خوبی می گیرد که به قطر رفته است اما حاضر بود کمتر از این پول را در پرسپولیس بگیرد که مدیران باشگاه این کار را انجام ندادند. در این میان مدیران برنامه هم که فقط به فکر منفعت خودشان هستند، در تصمیم های برخی بازیکنان نقشی کلیدی دارند.
وی درباره پیشنهاد باشگاه استقلال به محمد نادری و پیوستن این بازیکن به استقلال گفت:
بعید می دانستم نادری به استقلال برود اما شرایط به شکلی شده بازیکنی که با وجود بازی کردن با جان و دل ارزش و احترامی نمی بیند،  ناخودآگاه به تیم دیگری گرایش پیدا می کند. همه چیز در دنیای فوتبال حرفه ای شده و دیدیم بازیکنان زیادی بین بارسا و رئال به دلیل مسائل مالی و راحت بودن در تیم جدید حتی بین بارسا و رئال جا به جا می شوند.
هافبک اسبق استقلال افزود:
با این وجود به نظر من نادری باید در پرسپولیس می ماند زیرا سیستم بازی اش به این تیم بیشتر از استقلال می خورد. خیلی از بازیکنان استقلال می توانند در پرسپولیس بازی کنند اما در این تیم نیمکت نشین هستند و حتی به آنها بازی نمی رسد و بالعکس زیرا سیستم بازی شان به این تیم نمی خورد نادری هم به همین شکل است .
داداش زاده درباره اینکه با توجه به حضور در استقلال و پرسپولیس می تواند مشاوره خوبی برای این انتقال به نادری بدهد، اظهار داشت:
به نظر من بهترین کار این بود که نادری در پرسپولیس می ماند و مبارزه می کرد  زیرا در صورت حضور در استقلال محو می شود و در این شرایط محبوبیت و کارایی اش را از دست می دهد. تراکم بازیکن در استقلال است. نادری هم مدافعی است که به امور تهاجمی علاقه زیادی دارد اما بازیکن پست نادری در استقلال باید بیشتر در دفاع شرکت کند.
کد مطلب: 160300
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای