شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵
وکیلم در حال پیگیری امور است

ایمان سلیمی: تکلیفم با پرسپولیس تا چند روز آینده مشخص می شود ؛

باشگاه پرسپولیس پس از جدایی شجاع خلیل زاده به دنبال جذب جانشین برای این مدافع قرمزها است.
۰
ایمان سلیمی: تکلیفم با پرسپولیس تا چند روز آینده مشخص می شود
ایمان سلیمی: تکلیفم با پرسپولیس تا چند روز آینده مشخص می شود
مردم‌نيوز: شجاع خلیل زاده بعد از عدم توافق با مدیران  پرسپولیس شب گذشته و پس از سه فصل حضور در جمع قرمزها با قراردادی به باشگاه الریان در لیگ ستارگان قطر پیوست. در این شرایط باشگاه پرسپولیس به دنبال این است تا بعد از جدایی شجاع خلیل زاده، جایگزین مناسبی برای وی جذب کند.
باشگاه پرسپولیس باب مذاکره را  با ایمان سلیمی ، مدافع فصل گذشته تراکتور آغاز کرده است و گفته می شود در این مذاکرات به توافقاتی هم دست یافته اند.
سلیمی در گفت و گوی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس با او مذاکره است گفت:
این مذاکرات با وکیل وی انجام شده و تا چند روز آینده تکلیف پیوستن وی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی مشخص می شود.
سلیمی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه آیا بندی که در قرارداد وی با باشگاه تراکتور وجود دارد مانعی برای پیوستن او به پرسپولیس باشد گفت:
این یک بحث حقوقی است و وکیل من باید پاسخ بدهد من شاید صحبتی بکنم و در ادامه به ضرر من باشد اما سعی خواهم کرد اگر تصمیمی گرفتم همه جوانب آن را با مشورت وکیلم سنجیده و بعد قرارداد امضا کنم تا مشکلی پیش نیاید.
سلیمی بعد از دو فصل حضور در تراکتور، با توجه به داشتن پیشنهاد خارجی قراردادش را با این تیم فسخ کرده است و در تدارک حضور در فوتبال پرتغال بود اما با توجه به پیشنهاد باشگاه پرسپولیس باید دید می تواند به پرسپولیس بپیوندد یا نه. البته پرسپولیس لیست بزرگسالش تکمیل شده اما بر اساس یک قانون و با موافقت فیفا می تواند یک بازیکن دیگر هم بگیرد. بند فسخ سلیمی، پیوستن او به یک باشگاه خارجی است اما شاید اگر پول خوبی به باشگاه پرسپولیس برسد اجازه حضور سلیمی در پرسپولیس با حل کردن موانع حقوقی و موافقت فیفا صادر شود.
ایمان سلیمی پیش از این نیز با نظر برانکو ایوانکوویچ در آستانه حضور در پرسپولیس قرار داشت، اما این اتفاق رخ نداد تا اکنون که شجاع خلیل زاده از جمع پرسپولیسی ها جدا شده است این فرصت را داشته باشد تا به پرسپولیس بپیوندد.
باشگاه پرسپولیس تا به این لحظه اقدام به جذب هفت بازیکن لیگ برتری کرده و سهمیه‌ نقل و انتقالاتی‌اش تکمیل شده و باید دید برای این موضوع چه تدبیری خواهند داشت.
کد مطلب: 160301
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای