دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۱

پنج نفر از گزینه‌های مدیریت پرسپولیس حذف شدند+دلیل عجیب

کسانی که در ماه‌های گذشته از وزیر ورزش انتقاد کرده‌اند، گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نیستند.
۰
پنج نفر از گزینه‌های مدیریت پرسپولیس حذف شدند+دلیل عجیب
پنج نفر از گزینه‌های مدیریت پرسپولیس حذف شدند+دلیل عجیب
مردم‌نيوز: مسئولان ارشد وزارت ورزش و جوانان به دنبال پیچیدن نسخه‌ای شفابخش برای تعیین مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هستند. البته آنها هرگز حتی تصورش را هم نمی‌کردند که مهدی رسول‌پناه به این زودی مجبور به استعفا شود.
در واقع، وزارتی‌ها فکر می‌کردند تا پایان دولت دوازدهم می‌توانند روی حضور رسول‌پناه حساب کنند اما درگیری با کادرفنی از یک‌سو و همچنین لو رفتن فایل‌های صوتی و تصویری از این فرد، برنامه‌های وزارت ورزش را برهم زد.
در سمت دیگر، انتخاب مدیرعامل جدید به دغدغه‌ای جدی برای مدیران وزارت ورزش تبدیل شده و آنها باید هر چه زودتر، فرد دیگری را به عنوان جانشین رسول‌پناه به دفتر خیابان سئول بفرستند. یکی از نزدیکان به وزارت ورزش که در سال‌های گذشته، نقش تاثیرگذاری بر انتخاب مدیران باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس داشته، در این مورد، موضوع جالبی را مطرح کرد.
این فرد در فضایی دوستانه به خبرنگار ما گفت: «با اینکه کلی اسم در فضای مجازی مطرح شده اما فقط این را می‌دانم که هر کسی طی ماه‌ها و سال‌های گذشته از عملکرد و مدل مدیریتی مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و همکارانش انتقاد کرده باشد، قطعا گزینه مدیریت پرسپولیس نیست!»
با همین یک جمله، حداقل پنج نفر از گزینه‌ها حذف می‌شوند و به خصوص شانس افرادی که سابقا مدیریتی در استقلال و پرسپولیس نداشته‌اند، بیشتر می‌شود.

منبع:خبرورزشی
کد مطلب: 160435
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای