يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۰
احتمال معاوضه آرمان رمضانی و فرشاد فرجی

توافق رضا شکاری و شاهین طاهرخانی برای پیوستن به تیم پرسپولیس

در فاصله سه روز مانده به پایان فرصت تیم ها برای نقل و انتقالات ، باشگاه پرسپولیس به توافقات نهایی برای جذب شاهین طاهرخانی و رضا شکاری رسیده است . البته احتمال معاوضه آرمان رمضانی با فرشاد فرجی هم وجود دارد .
۱
توافق رضا شکاری و شاهین طاهرخانی برای پیوستن به تیم پرسپولیس
توافق رضا شکاری و شاهین طاهرخانی برای پیوستن به تیم پرسپولیس
مردم‌نيوز: عیسی آل‌کثیر در کنار جدایی شجاع خلیل‌زاده و محمد نادری از پرسپولیس باعث شده این تیم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم کند و یحیی گل‌محمدی، سرمربی سرخپوشان چند گزینه را به باشگاه معرفی کند تا زمینه جذب‌شان فراهم شود. همه این اتفاقات درحالی رخ داده که گفته می‌شود بشار رسن هم در نیم‌فصل از پرسپولیس جدا می‌شود و با این اوصاف سرخپوشان در همه خطوط نیازمند جذب بازیکن هستند. شاید به همین دلیل هم بود که یحیی با ماندن محمد انصاری موافقت کرد تا مبادا با کمبود بازیکن روبه‌رو شود. از سوی دیگر سرخپوشان با یک مشکل دیگر نیز دست و پنجه نرم می‌کنند. نگاهی به بازار نقل و انتقالات لیگ برتر نشان می‌دهد هیچ مهاجم تراز اولی در بازار نیست. از سوی دیگر یحیی گل‌محمدی به اطرافیانش گفته مهدی عبدی نمی‌تواند جایگزین آل‌کثیر شود و بیشتر به‌عنوان یک ذخیره طلایی در کنار تیم است اما هرگز مهاجم اصلی پرسپولیس نمی‌تواند باشد.
 
چه کسانی در اولویت یحیی هستند؟
 
یحیی گل‌محمدی در روزهای اخیر گزینه‌های بسیاری را بررسی کرده تا تیمش را در آستانه فینال لیگ قهرمانان تقویت کند. براساس آنچه به «فرهیختگان» رسیده یحیی پس از بررسی گزینه‌های متعدد در نهایت برای حضور فرشاد فرجی، امین قاسمی‌نژاد، رضا شکاری و شاهین طاهرخانی رضایت داده و از باشگاه خواسته تا زمینه جذب این بازیکنان را فراهم کند. نگاهی به شرایط بازیکنان مدنظر یحیی نشان می‌دهد او کار سختی برای جذب این بازیکنان ندارد. شکاری قراردادش را با تراکتور فسخ و حتی از این باشگاه شکایت کرده و روز گذشته هم در گفت‌وگویی برای حضور در سرخپوشان چراغ سبز نشان داد و گفت: «بازی در پرسپولیس آرزوی هر بازیکنی است.» شنیده‌ها از اطرافیان یحیی هم بر این اساس است که او با وجود مخالفت اولیه، راضی به حضور شکاری شده است. فرشاد فرجی و قاسمی‌نژاد هم بازیکنان یحیی در شهرخودرو بوده‌اند و با توجه به اینکه تیم مشهدی مشکلی برای نقل و انتقالات بازیکن در ازای دریافت مبالغ خوب ندارد، به‌نظر می‌رسد این دو بازیکن را می‌توان پرسپولیسی دانست. البته شنیده‌ایم درحال حاضر فرجی گزینه اصلی است و قاسمی‌نژاد نیم‌فصل به تیم اضافه می‌شود تا جایگزین بشار شود.
 
یاغی جدید فوتبال ایران
 
شاهین طاهرخانی، مدافعی که از استقلال جدا شده هم گزینه دیگری است که با مدیران باشگاه به توافقات اولیه دست پیدا کرده و به‌نظر می‌رسد یاغی جدید فوتبال ایران خواهد بود. البته طاهرخانی فرصت چندانی برای بازی در استقلال نداشت و در پرسپولیس هم با توجه به حضور زوج کنعانی‌زادگان و سیدجلال حسینی، او شانس اندکی برای بازی خواهد داشت اما به هر حال نزدیک‌ترین گزینه به پرسپولیس فعلا طاهرخانی است. همه این اتفاقات درحالی رخ داده که برخی خبرگزاری‌ها اعلام کرده‌اند طاهرخانی گزینه پرسپولیس نیست اما شنیده می‌شود این اخبار در راستای کاهش مبلغ قرارداد این بازیکن است. مرتضی تبریزی هم دیگر گزینه‌ای است که به یحیی پیشنهاد شده اما عملکرد ضعیف این بازیکن در استقلال باعث شده یحیی با حضور او مخالفت کند و اعلام کند نیازی به این بازیکن ندارد.
 
درخواست یحیی از مدیران پرسپولیس
 
پرسپولیس درحال حاضر دو جای خالی دارد که یکی با سهمیه لیگ برتری و دیگری با سهمیه بازیکن آزاد پر خواهد شد. سرخپوشان در همین راستا درحال بررسی گزینه‌های متعدد هستند. البته از باشگاه خبر می‌رسد که احتمال دارد یحیی با جدایی آرمان رمضانی و یا معاوضه او هم موافقت کند که این ماجرا درحال بررسی از سوی باشگاه است. شنیده‌ایم این شایعات به گوش رمضانی هم رسیده و او با یحیی صحبت‌هایی را داشته اما دستیاران گل‌محمدی برای جلوگیری از کاهش اعتماد به نفس رمضانی به او اعلام کرده‌اند قصدی برای معاوضه وجود ندارد. هرچند مذاکرات در این زمینه ادامه دارد. ذهن یحیی گل‌محمدی این روزها درگیر اتفاقات مختلف است. او به مدیران باشگاه اعلام کرده هرچه سریع‌تر بازیکنان مدنظرش را جذب کنند تا فصل نقل و انتقالات را از دست ندهد اما مشکلات مالی مانع بزرگی برای سمیعی است تا ایده‌های یحیی را برای پرسپولیس عملی کند. باید دید در نهایت چه اتفاقی رخ می‌دهد و یحیی چقدر به خواسته‌های خود می‌رسد.
کد مطلب: 162122
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای